مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131


باید به بیماران دیابتی توصیه شود که برای بهبود و کیفیت زندگی خود و ادامه دادن یک زندگی سالم و عادی طبق یک برنامه روزانه و دائمی ورزش کنند.
پرستار در منزل باید مراقب چاقی سالمند در منزل که یکی از عوامل مهم بروز دیابت است نیز با ورزش کردن تا حد زیاد باشد.

دلایل متعددی وجود دارد که توجیه می‌کند پرستار در منزل میبایست به ورزش سالمندان رسیدگی کند چرا که یماران دیابتی نیاز به ورزش کردن دارند که یکی از مهم‌ترین آنها کاهش میزان قند خون است.

پرستار در منزل و شرح وظیفه مهم : 

انجام تمرینات ورزشی متعادل و منظم به کاهش قند خون سالمندان در منزل کمک می‌کند وزن بدن را متعادل نگه می‌دارد و خطر ابتلا به امراض قلبی را به میزان چشمگیری در این بیماران کاهش می‌دهد.

اما مهم‌تر از آن این است که پرستار در منزل روشی موثری به کارگیرد برای کمک به کنترل بهتر به ورزش سالمند در منزل و این فاکتور برای مبتلایان به دیابت نوع دوم بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر اینها ورزش می‌تواند کارآیی انسولین را بهبود بخشد، به پایین آمدن فشار خون کمک کند، قند و کلسترول بد خون را کنترل نماید و در عین حال به تقویت عضلات و بهبود عملکرد آنها کمک کند.

پرستار در منزل باید برای سالمند تاکید داشته باشد که ورزش کردن در پیشگیری از انواع بیماری‌های ناشی از الگوی ناسالم زندگی موثر است و از آنجا که دیابت نوع دوم برخلاف دیابت نوع اول اغلب به دلیل الگوی غلط زندگی بروز می‌کند، توصیه می‌شود که از طریق پرستار در منزل برای مقابله با این بیماری مرگبار، ورزش کردن را در اولویت برنامه‌های روزمره سالمند در منزل قرار دهد.
این کارشناسان تاکید دارند که بیماران دیابتی با مشورت پزشک معالج خود یک برنامه ورزشی مناسب را انتخاب و دنبال کنند و پرستار در منزل را نسبت به رعایت آن برای سالمند ترقیب نمایند .
پنج راهکار برای پیشگیری از اثرات مخرب دیابت در زندگی عادی سالمند در منزل وجود دارد که از طریق پرستار در منزل باید رعایت شود اول ورزش مداوم، کنترل بهتر استرس، کنترل وزن، انجام معاینات ادواری و نیز انجام آزمایشات تخصصی سالانه هستند و از این میان ورزش ظاهرا اولین راهکار موثر برای پیشگیری از دیابت و نیز کاهش علائم مضر این بیماری است.

بهترین روش کنترل دیابت که باید پرستار درمنزل حتما برای سالمندان در نظر بگیرد ,
در این گزارش همچنین توصیه‌هایی برای پرستار در منزل وجود دارد که برای بیماران دیابتی در هنگام ورزش کردن ارائه شود که به قرار زیر است:
- اگر در حین ورزش سالمند ،احساس درد داشت ، فورا باید پرستار در منزل دست از تمرینات بکشد ، چون در این شرایط اگر پرستار در منزل فشار بیشتری به بدن سالمند در منزل وارد کند بی‌تردید به بافت‌ها و مفاصل او خود آسیب خواهید رساند.
- قبل و بعد از ورزش، پرستار در منزل حتما باید میزان قند خون بیمار را را اندازه بگیرید.
- پرستار در منزل باید میان وعده سالم فراهم نماید که اگر درحین ورزش سالمند دچار افت قند شد، بلافاصله آن را مصرف کنید.
- سالمند کفشهای راحت بپوشد .

نظر به دقت پرستار در منزل 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved