مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

پرستاری در منزل و خدمات مراقبت سالمند

مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران

با بیست سال سابقه مدیریت در امر مراقبت از سالمند در منزل و ارائه خدمات شخصی ایشان توانسته ایم رضایت استفاده کنندگان از سرویسهای خود را به صورتی اعمال کنیم که تبلیغ دهان به دهان در صدر اعتماد قرار گرفته ، لحاظا چون نیاز تخصصی خدمات پرستاری در منزل هم نیاز بود مفتخر به دریافت پروانه خدمات پرستاری از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شده ایم
ادامه مطلب

مراقبت سالمندان در منزل

رسمی با شماره ثبت و دارای کد ملی
ادامه مطلب

مرکز تخصصی پرستاری و پزشکی در منزل

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی AIDA
ادامه مطلب

مرکزخدمات پرستاری ، پزشکی در منزل 

ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت سالمند و کودک ، پرستاری بیمار و کلا رسیدگی به نیازها و اطوار سالمندان و بیماران در منزل

( شبانه روزی )

مراقبت و پرستاری سالمند ، بیماروکودک در منزل بهصورت شبانه روزی و نیم وقت

 

 

اطمینان ، اعتبار ، سابقه

سالهاست افتخار ماست

خدمات مرکز پرستاری در منزل

مراقبت سالمند
واحد فوق آماده اعزام نیروهای با تجربه جهت ارائه خدمات شخصی ومراقبت سالمند در منزل ، همراهی و رسیدگی به کلیه اطوار و نیازهای شخصی سالمند در منزل میباشد.
واحد پرستاری تخصصی
واحد فوق با افتخار اخذ پروانه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه خدماات پرستاری در منزل به شرح زیر در منزل میباشد .
توضیح مهم
نیروهای اعزامی از طرف واحد خدمات شخصی سالمندان به عنوان مراقب سالمند در منزل ، تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در امر درمان را نداشته و در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی میبایست با واحد نرسینگ جهت اعزام پرستاران و پیراپزشکان اقدام گردد .

مراحل اعزام پرستار سالمند در منزل

 

مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم
مرحله چهارم
ابتدا تماس با مرکز اعلام دقیق شرح حال ، شرایط و نیاز سالمند در منزل و انعکاس نحوه عملکرد مرکز و توافق ابتدایی انتخواب نیرو منطبق بر درخواست با توجه به تجربه افراد و سابقه کاری نیروها . اعلام موارد و مشخصات ، مقرر کردن زمانی جهت مصاحبه .اعزام جهت مصاحبه شروع کار نیروی مراقب برای سالمند در منزل چند روز به صورت آزمایشی پس از دوره آزمایشی و به وجو آمدن رضایت سالمند و بستگان از نیروی اعزامی و توافق  طرفین جهت عقد قرار داداقدام میگردد.

 

شرکت پرستاری در منزل 44046343

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری ایران از اعلام مراكز مجاز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد شریفی‌مقدم با بیان اینكه لیست این مراكز به تدریج تكمیل می‌شود، اظهارداشت: با افزایش شمار بیماریهای مزمن، قلبی عروقی، كلیوی و رشد جمعیت سالمندی و هزینه‌های گران بخش خصوصی برای ارائه خدمات به این دسته از افراد وجود چنین مراكزی برای نگهداری این افراد ضروری است.

وی با بیان اینكه تغییر سبك زندگی سبب شده نیاز مردم به خدمات پرستاری در منزل افزایش یابد، گفت: اگر مسیر سالمی برای برطرف كردن این نیاز مردم ایجاد نشود. افرادی از راههای غیر مجاز درصدد برطرف كردن این نیاز برمی‌آیند.

معاون سازمان نظام پرستاری ایران با بیان اینكه مردم همواره به دنبال منبعی برای دسترسی به این مراكز هستند، افزود: معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری می‌كوشد كه مراكز مجاز و دارای مجوز را شناسایی و به اطلاع عموم برساند.

وی گفت: تاكنون در این راستا مكاتباتی را با وزارت بهداشت و هیئت مدیره‌های نظام پرستاری داشته ایم تا مراكز مجاز را به سازمان نظام پرستاری اعلام كنند.

شریفی‌مقدم با بیان اینكه این مراكز مجوزهای لازم را از دانشگاههای علوم پزشكی اخذ می‌كنند، ادامه داد: از مراكز شرکت خدمات پرستاری در منزل كه دارای مجوز از دانشگاهها هستند درخواست می‌شود تا با تماس با سازمان نظام پرستاری مشخصات خود را اعلام کنند تا نام آنها در لیست مراكز مجاز قرار گیرد.

وی با اشاره به وقوع اتفاقاتی درسالهای اخیر اتفاق افتاده است، گفت: این افراد پرستار نیستند و بدون مكان و مجوزی فقط با یك خط تلفن و تبلیغ در روزنامه‌ها نسبت به جذب بیمار اقدام می‌كنند و مشكلات فراوان امنیتی و اخلاقی را ایجاد می‌كنند و به علت مشخص نبودن محل و نداشتن مجوز پاسخگو و قابل پیگیری نیستند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان نظام پرستاری ایران با توصیه به مردم مبنی بر استفاده از مراكز مجاز مشاوره و ارائه خدمات پرستاری در منزل گفت: هم‌اكنون شماری از این مراكز شناسایی و اسامی انها در سایت نظام پرستاری درج شده است.

شریفی‌مقدم با بیان اینكه نشریات نیز برای درج آگهی مراکز مشاوره خدمات پرستاری در منزل باید مجوزهای لازم را از این مراكز درخواست كنند، افزود: مراكز مجاز نیز باید با مكاتبه با سازمان نظام پرستاری اسامی خود را برای اطلاع‌رسانی در اختیار سازمان قرار دهند.

شرکتهای مجاز پرستاری و مراقبت سالمند در منزل - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved