مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

پرستاری در منزل و خدمات مراقبت سالمند

مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران

با بیست سال سابقه مدیریت در امر مراقبت از سالمند در منزل و ارائه خدمات شخصی ایشان توانسته ایم رضایت استفاده کنندگان از سرویسهای خود را به صورتی اعمال کنیم که تبلیغ دهان به دهان در صدر اعتماد قرار گرفته ، لحاظا چون نیاز تخصصی خدمات پرستاری در منزل هم نیاز بود مفتخر به دریافت پروانه خدمات پرستاری از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شده ایم
ادامه مطلب

مراقبت سالمندان در منزل

رسمی با شماره ثبت و دارای کد ملی
ادامه مطلب

مرکز تخصصی پرستاری و پزشکی در منزل

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی AIDA
ادامه مطلب

مرکزخدمات پرستاری ، پزشکی در منزل 

ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت سالمند و کودک ، پرستاری بیمار و کلا رسیدگی به نیازها و اطوار سالمندان و بیماران در منزل

( شبانه روزی )

مراقبت و پرستاری سالمند ، بیماروکودک در منزل بهصورت شبانه روزی و نیم وقت

 

 

اطمینان ، اعتبار ، سابقه

سالهاست افتخار ماست

خدمات مرکز پرستاری در منزل

مراقبت سالمند
واحد فوق آماده اعزام نیروهای با تجربه جهت ارائه خدمات شخصی ومراقبت سالمند در منزل ، همراهی و رسیدگی به کلیه اطوار و نیازهای شخصی سالمند در منزل میباشد.
واحد پرستاری تخصصی
واحد فوق با افتخار اخذ پروانه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه خدماات پرستاری در منزل به شرح زیر در منزل میباشد .
توضیح مهم
نیروهای اعزامی از طرف واحد خدمات شخصی سالمندان به عنوان مراقب سالمند در منزل ، تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در امر درمان را نداشته و در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی میبایست با واحد نرسینگ جهت اعزام پرستاران و پیراپزشکان اقدام گردد .

مراحل اعزام پرستار سالمند در منزل

 

مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم
مرحله چهارم
ابتدا تماس با مرکز اعلام دقیق شرح حال ، شرایط و نیاز سالمند در منزل و انعکاس نحوه عملکرد مرکز و توافق ابتدایی انتخواب نیرو منطبق بر درخواست با توجه به تجربه افراد و سابقه کاری نیروها . اعلام موارد و مشخصات ، مقرر کردن زمانی جهت مصاحبه .اعزام جهت مصاحبه شروع کار نیروی مراقب برای سالمند در منزل چند روز به صورت آزمایشی پس از دوره آزمایشی و به وجو آمدن رضایت سالمند و بستگان از نیروی اعزامی و توافق  طرفین جهت عقد قرار داداقدام میگردد.

 

روشهای صحیح مسواک زدن در گروههای سنی متفاوت تمیز کردن لثه ودندانهای سالمند در منزل 

تمیز کردن لثه هاحتی قبل از رویش دندانها اهمیت بسیار دارد.نحوه تمیز کردن لثه ها و دندانهای سالمند در منزل به این صورت است که: راحت ترین راه جهت تمیز کردن لثه و دندانهای سالمند  توسط پرستار در منزل این است که سالمند را در حالیکه سرش به سمت بدن شما و پاهایش از شما دور باشد   بخوابانید. سپس برای باز کردن دهان سالمند در منزل  بهتر است انگشت سبابه خود رابه گونه او به آهستگی فشار دهید تا فک پایین باز شود.یک تکه گاز تمیز را دور انگشت سبابه پیچیده و لثه بالا و پایین را به آهستگی تمیز نمائید و یا در صورت داشتن مسواک انگشتی میتوان از آن برای ماساژ لثه با حرکات ملایم چرخشی استفاده نمود.این کاررامیتوان2 بار در روز بعد از اولین و آخرین وعده غذایی انجام داد که روی هم رفته 2 دقیقه بیشتر طول نمی کشد.

مسواک زدن برای سالمندان بهترین روش مسواک زدن برای ایشان این گروه سنی روش افقی است.دراین روش مسواک به طور افقی بطور جداگانه بر روی سطوح داخلی و خارجی و جونده دندانها گذارده شده و با حرکت مالشی به جلو و عقب حرکت داده می شود توصیه می شود در این دوران سالمند با استفاده از خمیر دندان استاندارد را میتوان شروع نمود برای هر بار مسواک زدن تنها به اندازه یک نخود خمیر دندان استفاده شود در غیر این صورت بهتر است مسواک زدن بدون خمیر دندان انجام شود. مسواک زدن در این سنین بالا نقش اصلی رعایت بهداشت دهان و دندان سالمندان در منزل به عهده اطرافیان ویا مراقب در منزل است. در این سنین معمولا نیاز به استفاده از نخ دندان هم وجود دارد . استفاده از نخ دندان برای نواحی بین دندانی ضروری است البته در دندانهای خلفی توصیه می شود .

تمیزکردن دندانهای کودک در منزل

نحوه صحیح برای تمیز کردن دندانهای کودک به این صورت است که والد کودک پشت سر کودک درحالی قرار می کیرد که هر دو به یک جهت نگاه می کنند.کودک در این حالت سر خود را به عقب می بردو به بازوی چپ پدر یا مادر تکیه می کنددر این زمان گونه کودک با همان دست کنار زده شده و از دست دیگر برای مسواک زدن استفاده می شود مسواک باید با ملایمت و به آرامی روی سطح داخلی – خارجی و جونده دندانها بطور افقی به حرکت درآید در این دوره سنی به شرط قورت ندادن خمیر دندان می توان از خمیر دندان حاوی فلورلید استفاده کرد. مسواک زدن برای کودکان ت6ا 8 ساله: کودک در این سن می تواند خودش مسواک بزند. دندانهای بالا و پایین جداگانه مسواک می شوند مسواک کردن از قسمت عقب یک سمت دهان شروع و به ترتیب سطوح داخلی –خارجی و جونده کلیه دندانها مسواک زده می شود.هنگام مسواک زدن باید موهای مسواک با زاویه 45 درجه نسبت به محور طولی دندان در محل اتصال لثه و دندان قرار گیرد. بعد از قرار دادن مسواک روی دندان و لثه ابتدا باید حرکت لرزشی در محل صورت گیرد.و سپس با حرکت مچ دست موهای مسواک روی سطح دندان به طرف سطح جونده چرخانیده شود این حرکت باید حدود 15 تا 20 بار انجام گیرد.برای سطوح داخلی دندانهای جلو مسواک را باید به صورت عمودی بر روی سطح داخلی دندانها قرار داد و با حرکات بالا و پایین این سطوح را تمیز نمود. برای مسواککردن سطح جونده موهای مسواک را در تماس با سطح جونده قرار داده و کمی فشار دهید تا موهای مسواک به خوبی به داخل سطح جونده وارد شود سپس چند بار مسواک را به عقب و جلو بکشید تا به خوبی این ناحیه تمیز شود

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved