مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

واحد مراقبت  :

44046343

واحد تخصصی درمان درمنزل:

44046131

پرستاری در منزل و خدمات مراقبت سالمند

مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران

با بیست سال سابقه مدیریت در امر مراقبت از سالمند در منزل و ارائه خدمات شخصی ایشان توانسته ایم رضایت استفاده کنندگان از سرویسهای خود را به صورتی اعمال کنیم که تبلیغ دهان به دهان در صدر اعتماد قرار گرفته ، لحاظا چون نیاز تخصصی خدمات پرستاری در منزل هم نیاز بود مفتخر به دریافت پروانه خدمات پرستاری از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شده ایم
ادامه مطلب

مراقبت سالمندان در منزل

رسمی با شماره ثبت و دارای کد ملی
ادامه مطلب

مرکز تخصصی پرستاری و پزشکی در منزل

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی AIDA
ادامه مطلب

مرکزخدمات پرستاری ، پزشکی در منزل 

ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت سالمند و کودک ، پرستاری بیمار و کلا رسیدگی به نیازها و اطوار سالمندان و بیماران در منزل

( شبانه روزی )

مراقبت و پرستاری سالمند ، بیماروکودک در منزل بهصورت شبانه روزی و نیم وقت

 

 

اطمینان ، اعتبار ، سابقه

سالهاست افتخار ماست

خدمات مرکز پرستاری در منزل

مراقبت سالمند
واحد فوق آماده اعزام نیروهای با تجربه جهت ارائه خدمات شخصی ومراقبت سالمند در منزل ، همراهی و رسیدگی به کلیه اطوار و نیازهای شخصی سالمند در منزل میباشد.
واحد پرستاری تخصصی
واحد فوق با افتخار اخذ پروانه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه خدماات پرستاری در منزل به شرح زیر در منزل میباشد .
توضیح مهم
نیروهای اعزامی از طرف واحد خدمات شخصی سالمندان به عنوان مراقب سالمند در منزل ، تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در امر درمان را نداشته و در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی میبایست با واحد نرسینگ جهت اعزام پرستاران و پیراپزشکان اقدام گردد .

مراحل اعزام پرستار سالمند در منزل

 

مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم
مرحله چهارم
ابتدا تماس با مرکز اعلام دقیق شرح حال ، شرایط و نیاز سالمند در منزل و انعکاس نحوه عملکرد مرکز و توافق ابتدایی انتخواب نیرو منطبق بر درخواست با توجه به تجربه افراد و سابقه کاری نیروها . اعلام موارد و مشخصات ، مقرر کردن زمانی جهت مصاحبه .اعزام جهت مصاحبه شروع کار نیروی مراقب برای سالمند در منزل چند روز به صورت آزمایشی پس از دوره آزمایشی و به وجو آمدن رضایت سالمند و بستگان از نیروی اعزامی و توافق  طرفین جهت عقد قرار داداقدام میگردد.

 

خدمات پرستاری در منزل یکی از حوزه‌های مهم پرستاری جامعه نگر محسوب می‌شود با توجه به تحقيقات انجام شده در كشورهای صاحب سبک در نظام سلامت، هوم کر یا خدمات پرستاری در منزل می تواند تا ۴۰ درصد از هزينه های خدمات درمانی را كاهش دهد و اين کشورها تا ۱۰ سال آینده به سمت خدمات پرستاری در منزل، پرستاری جامعه نگر و كاهش تخت و خدمات بیمارستانی پیش مي روند.

نقش سازمان نظام پرستاری در حوزه خدمات پرستاری در منزل و اشاعه آن در سطح جامعه،سازمان نظام پرستاری به عنوان یک تنظیم گر و متحد كننده نقش خود را ايفا می کند.

سازمان نظام پرستاری به دنبال این است که با همکاری انجمن مراکز خدمات پرستاری در منزل بتواند در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری اثر بخشي خدمات و نظارت بر این مراکز را گسترش و ارتقاء دهد.

مشکلات مراکز خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل نياز به كار فرهنگي دارند تا پذيرش بیماران و مردم از پرستاران مرد بهتر و پرستاران زن با آسودگی و حمايت بيشتری برای رفتن به منزل بیمار ترغيب گردند. همچنین در خصوص حقوق قانوني این مراکز و پرستاران و بیماران، کاستی هایی وجود دارد كه بايد اصلاح شود. در این زمینه اخلاق حرقه ای هم مشکلاتی وجود دارد زیرا برای مراکز پرستاری در منزل اخلاق حرفه ای تعریف شده وجود ندارد.

سازمان نظام پرستاری برای شناسایی دو جانبه مردم و پرستاران، همانند نیروهای اورژانس به لباس متحدالشکل نیاز دارد و ما پیشنهاد این طرح را داده ایم و تلاش می کنیم مردم برای دریافت خدمات پرستاری در منزل، توسط سيستم اورژانس و ديسپیج ها اقدام شود.باید از فعالیت مراکز غیر قانونی و غیرمجاز جلوگيری در حیطه خدمات پرستاری در منزل جلوگیری کرد،از طریق برخورد با پرستارنماها و جلوگیری از فعالیت مراکز غیر مجاز می توان مراکز خدمات پرستاری در منزل را ارتقاء داد و مراكز دارای صلاحيت را به جامعه معرفی کرد.

اتحاد سازمان ها و نهادهای قانونی و با پشتوانه حقوقی یک اصل ضروری در محیط زندگی و کسب و کار است که اولا به علت شکل گیری نهادها و موسسات غیرقانونی عرصه را تنگ کرده اند و با ارائه خدمات بی کیفیت و غیراستاندارد ، و قیمت نازل، عملا رقابت پذیری را سخت می کنند ثانیا، تقابل فیزیکی و کارکردی نهادهای قانونی، نه تنها سبب تقویت نهادهای غیرقانونی می شود بلکه منجر به خنثی سازی یکدیگر و اتلاف سرمایه ها و توانمندی ها می گردد. بنابراین به نظر می رسد اتحاد نهادهای قانونی نه تنها یک ضرورت، بلکه اجتناب ناپذیر است.

با تمرکز بر عرصه خدمات پرستاری در منزل ، نه تنها جامعه پرستاری، بلکه سایر رشته ها نیز، بالقوه و بالفعل می توانند فعالیت داشته باشند و در این قالب یکپارچه و به هم پیوسته، ده ها و یا شاید صدها بیزنس شکل بگیرد ولی یکپارچگی خدمات می تواند نه تنها فوایدی بزرگی در خدمات سلامت داشته باشد بلکه می تواند بعنوان مدلی ارزشمند و ارزش افرین تبدیل گردد.

هزینه پرستار سالمند در منزل

هزینه پرستار سالمند در منزل | به صورت شبانه روزی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved