مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

پرستاری در منزل و خدمات مراقبت سالمند

مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران

با بیست سال سابقه مدیریت در امر مراقبت از سالمند در منزل و ارائه خدمات شخصی ایشان توانسته ایم رضایت استفاده کنندگان از سرویسهای خود را به صورتی اعمال کنیم که تبلیغ دهان به دهان در صدر اعتماد قرار گرفته ، لحاظا چون نیاز تخصصی خدمات پرستاری در منزل هم نیاز بود مفتخر به دریافت پروانه خدمات پرستاری از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شده ایم
ادامه مطلب

مراقبت سالمندان در منزل

رسمی با شماره ثبت و دارای کد ملی
ادامه مطلب

مرکز تخصصی پرستاری و پزشکی در منزل

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی AIDA
ادامه مطلب

مرکزخدمات پرستاری ، پزشکی در منزل 

ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت سالمند و کودک ، پرستاری بیمار و کلا رسیدگی به نیازها و اطوار سالمندان و بیماران در منزل

( شبانه روزی )

مراقبت و پرستاری سالمند ، بیماروکودک در منزل بهصورت شبانه روزی و نیم وقت

 

 

اطمینان ، اعتبار ، سابقه

سالهاست افتخار ماست

خدمات مرکز پرستاری در منزل

مراقبت سالمند
واحد فوق آماده اعزام نیروهای با تجربه جهت ارائه خدمات شخصی ومراقبت سالمند در منزل ، همراهی و رسیدگی به کلیه اطوار و نیازهای شخصی سالمند در منزل میباشد.
واحد پرستاری تخصصی
واحد فوق با افتخار اخذ پروانه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه خدماات پرستاری در منزل به شرح زیر در منزل میباشد .
توضیح مهم
نیروهای اعزامی از طرف واحد خدمات شخصی سالمندان به عنوان مراقب سالمند در منزل ، تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در امر درمان را نداشته و در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی میبایست با واحد نرسینگ جهت اعزام پرستاران و پیراپزشکان اقدام گردد .

مراحل اعزام پرستار سالمند در منزل

 

مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم
مرحله چهارم
ابتدا تماس با مرکز اعلام دقیق شرح حال ، شرایط و نیاز سالمند در منزل و انعکاس نحوه عملکرد مرکز و توافق ابتدایی انتخواب نیرو منطبق بر درخواست با توجه به تجربه افراد و سابقه کاری نیروها . اعلام موارد و مشخصات ، مقرر کردن زمانی جهت مصاحبه .اعزام جهت مصاحبه شروع کار نیروی مراقب برای سالمند در منزل چند روز به صورت آزمایشی پس از دوره آزمایشی و به وجو آمدن رضایت سالمند و بستگان از نیروی اعزامی و توافق  طرفین جهت عقد قرار داداقدام میگردد.

 

نحوه و نوع موارد و شرایط پرستار در منزل و اطلاع از اصطلاحات


در پی مکاتبه صورت گرفته توسط رئیس کل سازمان نظام پرستاری با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با استفاده از عنوان پرستار درمنزل برای مراقب سالمندان و یا کودکان در منزل در آگهی هایِ تبلغاتی و یا برخی اخبار رسانه ها، مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت ارشاد طی نامه ای مقرر نمود که از این پس آگهی هایی که به موجب قوانین و مقررات کشور، فاقد پروانه فعالیت از سازمان نظام پرستاری می باشند به صورت دوره ای رصد و به همراه مدارک و مستندات لازم به منظور رسیدگی در اختیار دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد قرار گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری وحید نصیری معاون حقوقی و امور مجلس سازمان نظام پرستاری گفت: پرستاری یک رشته تحصیلی در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا در گرایش های مختلف است که دوران تحصیلی آن هم طراز برخی رشته های پزشکی است. بنابراین پرستاری یک حرفه کاملا تخصصی و نیازمند دانش، آگاهی و مهارت های خاص است. این در حالی است که به علت ناآگاهی و برخی غفلت ها عنوان پرستاربرای برخی افراد مراقب و بدون دانش و فاقد تحصیلات آکادمیک بکار برده می شود که این امر تبعات منفی بسیار زیادی را تا کنون برای حرفه پرستاری و مردم در پی داشته است.
وی ادامه داد: بکار بردن واژه پرستاری در معنای ظاهری و در خلاء توجه فرهنگستان زبان که منجر به سوءاستفاده هایی از این موضوع و هزینه های گزاف جانی و مالی برای گیرندگان خدمت شده است، موجب گردید رئیس کل سازمان نظام پرستاری طی مکاتباتی با وزیر ارشاد و برشماری خطرات و صدماتی که مردم با اعتماد به رسانه و آگهی های تبلیغاتی و استخدامی با آن رو برو هستند، خواستار رسیدگی جدی به موضوع شود.
نصیری افزود: خوشبختانه وزارت ارشاد نیز در این راستا همکاری بسیار خوبی با سازمان نظام پرستاری به عمل آورد.
وی گفت: انتظاری که از رسانه ها، اشخاص برجسته سیاسی و اجتماعی و از فرهنگستان زبان فارسی می رود این است که در بکار بردن عنوان پرستار، به معنای قانونی آن توجه کنند چراکه پرستاری در حقیقت هنر و علم مشتمل بر فعالیت ها و مهارت های مرتبط با علوم پایه اجتماعی، فیزیکی، اخلاقی و آگاهی در زمینه اصول علمی و مهارت های حرفه ای مراقبت، درمان و آموزش به بیماران، است.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان نظام پرستاری، در پایان ضمن تشکر و قدر دانی از دیدگاه مسئولانه وزارت ارشاد، تصریح کرد: از همکاران در هیئت مدیره ها درخواست دارم مطابق اعلام وزارت ارشاد، در رصد و گزارش آگهی های مربوط به پرستاری ، پرستار در منزل تهران، با سازمان همکاری، اهتمام و جدیت لازمه را داشته باشند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved