مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

مراقبت در منزل

44046343

درمان درمنزل

44046131

پرستاری در منزل و خدمات مراقبت سالمند

مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران

با بیست سال سابقه مدیریت در امر مراقبت از سالمند در منزل و ارائه خدمات شخصی ایشان توانسته ایم رضایت استفاده کنندگان از سرویسهای خود را به صورتی اعمال کنیم که تبلیغ دهان به دهان در صدر اعتماد قرار گرفته ، لحاظا چون نیاز تخصصی خدمات پرستاری در منزل هم نیاز بود مفتخر به دریافت پروانه خدمات پرستاری از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شده ایم
ادامه مطلب

مراقبت سالمندان در منزل

رسمی با شماره ثبت و دارای کد ملی
ادامه مطلب

مرکز تخصصی پرستاری و پزشکی در منزل

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی AIDA
ادامه مطلب

مرکزخدمات پرستاری ، پزشکی در منزل 

ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت سالمند و کودک ، پرستاری بیمار و کلا رسیدگی به نیازها و اطوار سالمندان و بیماران در منزل

( شبانه روزی )

مراقبت و پرستاری سالمند ، بیماروکودک در منزل به صورت شبانه روزی و نیم وقت ، مرکز فوق از سال 1374 سابقه مدیریت در امر اعزام نیرو جهت مراقبت سالمند سالم و زمین گیر را داراست و در این سالها مفتخر است توانسته رضایت این عزیزان و خانواده آنها را محیا نماید و تبلیغی سنتی و دهان به دهان را برای پیشرفت کار خود به ارمغان آورده .

 

 

اطمینان ، اعتبار ، سابقه

سالهاست افتخار ماست

خدمات مرکز پرستاری در منزل

مراقبت سالمند
 واحد فوق آماده اعزام نیروهای با تجربه جهت ارائه خدمات شخصی ومراقبت سالمند در منزل ، رسیدگی به کلیه اطوار و نیازهای شخصی سالمند در منزل میباشد.
واحد پرستاری تخصصی
 واحد فوق با افتخار اخذ پروانه از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه  کلیه خدماات پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی است  .
توضیح مهم
نیروهای اعزامی از طرف واحد مراقبت سالمند به عنوان مراقب سالمند در منزل ، تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در امر درمان را ندارند .

مراحل اعزام پرستار سالمند در منزل

 

مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم
مرحله چهارم
ابتدا تماس با مرکز اعلام دقیق شرح حال ، شرایط و نیاز سالمند در منزل و انعکاس نحوه عملکرد مرکز و توافق ابتدایی انتخواب نیرو منطبق بر درخواست با توجه به تجربه افراد و سابقه کاری نیروها . اعلام موارد و مشخصات ، مقرر کردن زمانی جهت مصاحبه .اعزام جهت مصاحبه شروع کار نیروی مراقب برای سالمند در منزل چند روز به صورت آزمایشی پس از دوره آزمایشی و به وجو آمدن رضایت سالمند و بستگان از نیروی اعزامی و توافق  طرفین جهت عقد قرار داداقدام میگردد.

 

خدمات درمانی متخصصین ما، برای آسایش خانه شما 

وقتی سخن از سلامتی می‌شود، آسایش و راحتی شما برای ما اهمیت دارد . مرکز خدمات درمانی در منزل ما با ارائه خدمات تخصصی پزشکی و پیراپزشکی و مراقبتی در منزل  نیازمندان به مراقبت‌های بهداشتی و درمانی را در محیط امن و آسوده منزل  پشتیبانی می‌کند

برای تزریقات در منزل دیگر لازم نیست تزریقات دوره‌ای یا یکباره  از خانه بیرون بروید. پرستاران مجرب و متخصص ما به منزل شما می‌آیند و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، خدمات تزریقات را با حداکثر دقت و ایمنی انجام خواهند داد

 خواهد بود   سرم تراپی در منزل: هیدراتاسیون بدن و تجویز سرم‌های دارویی زیر نظر پزشکان و پرستاران ، هر زمان که نیاز باشد، در خانه‌ی شما انجام می‌پذیر گچ‌گیری و بخیه زدن در منزل پانسمان انواع زخم ، آسیب ‌دیدگی‌ها و جراحات ممکن است هر زمان روی دهند، ما برای ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی مانند گچ‌گیری و بخیه در کمال امنیت در منزل به شما ملحق می‌شویم

 پانسمان زخم در منزل: زخم‌های جراحی یا طولانی‌مدت به مراقبت‌های منظم نیاز دارند. ما با ارائه خدمات پانسمان در منزل، از بهبود و سلامت شما اطمینان حاصل  خواهیم کرد

سونوگرافی در منزل تجربه‌ی یک سونوگرافی راحت و بدون استرس را در منزل خود تجربه کنید. متخصصین رادیولوژی ما با دستگاه‌های پرتابل، خدمات تصویربرداری پزشکی را به درب منزل شما می‌آورند. ما درک می‌کنیم که هر فردی نیازها و شرایط منحصر به‌ فرد خود را دارد. به همین دلیل، خدمات ما کاملاً شخصی‌سازی شده و به‌ گونه‌ای طراحی شده‌اند تا با نیازهای دقیق شما مطابقت داشته باشد. مراقبت‌های پزشکی باید به ‌آسانی و بدون دردسر در دسترس همگان قرار گیرد و ما متعهد به ارائه همین ایده‌آل هستیم سرویس‌های ما شامل پذیرش و مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته نوبت‌ دهی سریع و راحت همراهی و پشتیبانی مداوم تیم مراقبتی  همین حالا با ما تماس بگیرید و خدمات متنوع ما را در راحتی خانه‌ی خود تجربه کنید. مرکز خدمات درمانی در منزل ما - در کنار شما، هر قدم، برای تأمین سلامتی شما.

 

شرایط اعزام نیروی پرستار در منزل 

در دنیای پرتلاطم امروز، مراقبت از عزیزانی که به یاری نیاز دارند، چالش‌برانگیز است. با پیر شدن جامعه، نیاز به پرستاران ماهر برای ارائه مراقبت‌های روزانه به سالمندان در منزل رو به افزایش است. ما در مرکز خدمات پرستاری سالمند در منزل با درک این نیاز، تلاش می‌کنیم تا خدماتی حرفه‌ای و همزمان مملو از محبت و انسانیت ارائه دهیم.

نیازهای خاص شما:

آگاهیم که هر فرد سالخورده نیازمند توجه و مراقبتی خاص است. تفاوت‌های فردی، شرایط پزشکی، و نیازهای عاطفی تک تک افراد را در نظر گرفته‌ایم. بنابراین، برنامه‌ریزی ما بر مبنای شخصی‌سازی خدمات بنا شده تا اطمینان حاصل کنیم که هر سالمند ما به بهترین نحو ممکن پشتیبانی می‌شود.

مزایای خدمات ما:

- راحتی و آرامش: فراهم کردن مراقبت در منزل به معنای کمترین اختلال در روتین روزانه و فراهم آوردن محیطی آشنا برای سالمندان است.

- مراقبت حرفه‌ای: هر یک از پرستاران ما دارای تجربه و تحصیلات تخصصی هستند تا بالاترین استانداردهای مراقبت سلامت را فراهم آورند.

- پشتیبانی عاطفی: ما تنها به سلامت جسمی توجه نمی‌کنیم، بلکه اهمیت زیادی برای سلامت روحی و عاطفی سالمندان قائل هستیم.

- قابل اعتماد و مطمئن: مراقبت‌های ما با نظارت مستمر و همچنین بازخوردهای دوره‌ای از خود سالمندان و خانواده‌هایشان بهبود می‌یابد.

- انعطاف‌پذیری: برنامه‌های مراقبتی ما قابل تطبیق با نیازهای در حال تغییر سالمندان و خانواده‌های آن‌ها هستند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

انتخاب مرکز خدمات پرستاری سالمند در منزل ما به معنای برعهده گرفتن تعهدی بزرگ است - تعهد به ارائه مراقبتی دلسوزانه و حرفه‌ای. ما می‌دانیم که سپردن عزیزانتان به دست ما، امانتی گرانبهاست که با اعتماد کامل به ما سپرده می‌شود؛ به همین دلیل، همه تلاش خود را می‌کنیم تا این اعتماد را حفظ کرده و تقویت نماییم.

تعهد ما به بهبود مستمر:

در جریان تمامی پروسه‌های خدمت‌رسانی‌مان، ما به دنباله بهبود هستیم. با شنیدن صدای شما و تجربیات‌تان در هر مرحله از مراقبت، برای افزایش کیفیت خدمات‌مان ارزیابی‌های مداومی به عمل می‌آوریم.

هنگامی که برای مراقبت از یکی از عزیزانتان روی ما حساب می‌کنید، ما این افتخار را داریم که با ارائه خدماتی بی‌نظیر در مراقبت از سالمندان، آرامش خاطر را به شما هدیه کنیم. بیایید با ما تماس بگیرید و از زندگی در کنار عزیزانتان در آرامش خانه‌تان لذت ببرید.

ما همراه شما هستیم، تا قصه مراقبت و مهربانی را با هم نوشته و هر لحظه را به یادماندنی تبدیل سازیم.

برای این منظور دو دسته کلی از لحاظ زمانی شبانهروزی و نیمه وقت معمولا نیروها ی پرستار در منزل طبق نیاز افراد وجود دارد که شبانه روز هفتهای 24 ساعت ونیمه وقتها هفته ای یک روز مرخصی دارند .

ابتدا منطبق بر شرایط و تجربه و روحیه پرستار در منزل زمانی را برای مصاحبه میبایست در نظر گرفت ، پس از مصاحبه اگر نظری مورد توافق دو طرف واقع شد چند روزیبه صورت آزمایشی البته با حقوق پرستار در منزل خدمت سالمند یا بیمار خواهد بود . زمانی که ادامه کار پرستار در منزل مقبول بود در رابطه با عقد قرارداد که معمولا شش ماههاست اقدام میشود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اشرفی اصفهانی ، بالاتر از حکیم ، خیابان ناطق نوری ، جنب شهرداری ، مجتمع شمیم ، ط 5 ، واحد37

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل          44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved