مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

پرستاری در منزل و خدمات مراقبت سالمند

مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران

با بیست سال سابقه مدیریت در امر مراقبت از سالمند در منزل و ارائه خدمات شخصی ایشان توانسته ایم رضایت استفاده کنندگان از سرویسهای خود را به صورتی اعمال کنیم که تبلیغ دهان به دهان در صدر اعتماد قرار گرفته ، لحاظا چون نیاز تخصصی خدمات پرستاری در منزل هم نیاز بود مفتخر به دریافت پروانه خدمات پرستاری از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شده ایم
ادامه مطلب

مراقبت سالمندان در منزل

رسمی با شماره ثبت و دارای کد ملی
ادامه مطلب

مرکز تخصصی پرستاری و پزشکی در منزل

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی AIDA
ادامه مطلب

مرکزخدمات پرستاری ، پزشکی در منزل 

ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت سالمند و کودک ، پرستاری بیمار و کلا رسیدگی به نیازها و اطوار سالمندان و بیماران در منزل

( شبانه روزی )

مراقبت و پرستاری سالمند ، بیماروکودک در منزل بهصورت شبانه روزی و نیم وقت

 

 

اطمینان ، اعتبار ، سابقه

سالهاست افتخار ماست

خدمات مرکز پرستاری در منزل

مراقبت سالمند
واحد فوق آماده اعزام نیروهای با تجربه جهت ارائه خدمات شخصی ومراقبت سالمند در منزل ، همراهی و رسیدگی به کلیه اطوار و نیازهای شخصی سالمند در منزل میباشد.
واحد پرستاری تخصصی
واحد فوق با افتخار اخذ پروانه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه خدماات پرستاری در منزل به شرح زیر در منزل میباشد .
توضیح مهم
نیروهای اعزامی از طرف واحد خدمات شخصی سالمندان به عنوان مراقب سالمند در منزل ، تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در امر درمان را نداشته و در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی میبایست با واحد نرسینگ جهت اعزام پرستاران و پیراپزشکان اقدام گردد .

مراحل اعزام پرستار سالمند در منزل

 

مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم
مرحله چهارم
ابتدا تماس با مرکز اعلام دقیق شرح حال ، شرایط و نیاز سالمند در منزل و انعکاس نحوه عملکرد مرکز و توافق ابتدایی انتخواب نیرو منطبق بر درخواست با توجه به تجربه افراد و سابقه کاری نیروها . اعلام موارد و مشخصات ، مقرر کردن زمانی جهت مصاحبه .اعزام جهت مصاحبه شروع کار نیروی مراقب برای سالمند در منزل چند روز به صورت آزمایشی پس از دوره آزمایشی و به وجو آمدن رضایت سالمند و بستگان از نیروی اعزامی و توافق  طرفین جهت عقد قرار داداقدام میگردد.

 

شرایط و نکات مهم پرستار در منزل :

تعداد سالمند در منزل در کشور و نیازهای اجتماعی ، رفاهی بابت مراقبت از سالمندان و پرستار در منزل در حال افزایش میباشد و یکی از این نیازها مراقبت از سالمندان  پرستار سالمند در منزل است که بایستی به آن توجه خاصی داشت .
مطالب زیر در موردنکات مهم مراقبت از سالمندان بستری در منزل ( پرستار سالمند در منزل ) و مراقبت از سالمند در منزل می پردازید.
شاید شما هم در منزل سالمندی داشته باشید که قدرت حرکت نداشته باشد یا به اصطلاح خانه نشین و زمین گیر شده است و توانایی انجام کارهای شخصی خود را هم ندارند و نیاز به مراقبت در منزل یا پرستار سالمند در منزل دارد.

در ادامه مطلب به نکات مهم پرستاری سالمند در منزل می پردازیم:

موارد مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل
سالمندان از لحاظ فیزیکی به سه دسته کلی تقسیم بندی میشوند :
دسته اول : سالمند در منزل هستند که به علت تنهایی در منزل نیاز به پرستار در منزل را دارند و معمولا کارهای شخصی خود را میتوانند انجام دهند .
دسته دوم : سالمند در منزل به علت کهولت کم توان بوده و کارهای شخصی خود را حتما میبایست با کمک انجام دهد .
دسته سوم : سالمند در منزل زمین گیر است و به علت عدم تحرک و عدم کنترل دفع ادرار و مدفوع به صورت زمین گیر میبایست پرستار در منزل از او مراقبت نماید .
سالمند بیمار که بی تحرک بوده و در بستر افتاده قادر به انجام کارهای شخصی و بهداشتی خود به عنوان مثال گرفتن طهارت، حمام رفتن . . . نبوده و نیازمند است که فرزند او یا پرستار سالمند در منزل یا مراقب سالمند در انجام دادن این کارهابه آنها کمک و یاری برساند .

پرستار در منزل - پرستار سالمند در منزل - پرستار بیمار در منزل - شرکت پرستاریدر منزل - پرستار شبانه روزی - هزینه پرستار در منزل

نظافت و استحمام سالمند بیمار
برای حمام رفتن سالمند در منزل که نمیتواند تحرک داشته باشد می توانید از صندلی های مخصوص که برای استحمام مناسب می باشند یا ویلچر استحمام استفاده نمود.در این زمان تجربه پرستار در منزل و تجربه او به کمک می آیند ، به صورتی که با به یاد داشتن تجربه و تکنیکهای عملی به کمک سالمند در منزل جهت این منظور می آیند .
سالمند زمانی که توانایی حرکت قسمت هایی از بدن مانند دست را داشته باشد، می تواند با نشستن روی صندلی مخصوص خود به شستن خود بپردازد، در غیر اینصورت خانواده او یا پرستار سالمند در منزل باید در استحمام کردن همراهی های لازم را انجام دهند.
توجه داشته باشید که در استحمام سالمند باید از لوازم بهداشتی استفاده شود که به پوست سالمند آسیب وارد نکند . اقابل ذکر است که اگر سالمند توانایی نشستن را هم نداشته باشد، بایستی از روش های دیگر مانند کمک از فردی دیگر استفاده شود .
در استحمام سالمند در منزل در حال حاضر میتوان از حوله های مخصوصی که به مواد پاک کننده آغشته است استفاده نمود .
از دیگر مواردی که بایستی به آن توجه نمود کوتاه کردن ناخن ها، شستن دهان و دندان و کوتاه کردن موهای زاید را نام برد که خانواده یا پرستار سالمند بیمار به آن میپردازند و بایستی که پرستار در منزل به آن توجه کند.

اگر سالمند بتواند حرکت کند میتواند در انجام امور طهارت، آنها را به سرویس بهداشتی که مجهز به توالت فرنگی باشد راهنمایی کنید، در غیر این صورت بایستی از پوشک مخصوص یا لگن مخصوص استفاده نمایید.

پرستار در منزل - پرستار سالمند در منزل - پرستار بیمار در منزل - پرستار شبانه روزی - هزینه پرستار در منزل

بهتر است از پرستار سالمند دوره دیده یا بهیار که به این امور آشناییت لازم را دارند استفاده شود تا به انجام امور مراقبت و نگهداری تسلط داشته باشد، اگر نیاز به پرستار سالمند بیمار در منزل داشترید،‌میتوانید با آسانیسم تماس حاصل نمایید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved