مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

پرستاری در منزل و خدمات مراقبت سالمند

مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران

با بیست سال سابقه مدیریت در امر مراقبت از سالمند در منزل و ارائه خدمات شخصی ایشان توانسته ایم رضایت استفاده کنندگان از سرویسهای خود را به صورتی اعمال کنیم که تبلیغ دهان به دهان در صدر اعتماد قرار گرفته ، لحاظا چون نیاز تخصصی خدمات پرستاری در منزل هم نیاز بود مفتخر به دریافت پروانه خدمات پرستاری از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شده ایم
ادامه مطلب

مراقبت سالمندان در منزل

رسمی با شماره ثبت و دارای کد ملی
ادامه مطلب

مرکز تخصصی پرستاری و پزشکی در منزل

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی AIDA
ادامه مطلب

مرکزخدمات پرستاری ، پزشکی در منزل 

ارائه خدمات پرستاری در منزل ، مراقبت سالمند و کودک ، پرستاری بیمار و کلا رسیدگی به نیازها و اطوار سالمندان و بیماران در منزل

( شبانه روزی )

مراقبت و پرستاری سالمند ، بیماروکودک در منزل بهصورت شبانه روزی و نیم وقت

 

 

اطمینان ، اعتبار ، سابقه

سالهاست افتخار ماست

خدمات مرکز پرستاری در منزل

مراقبت سالمند
واحد فوق آماده اعزام نیروهای با تجربه جهت ارائه خدمات شخصی ومراقبت سالمند در منزل ، همراهی و رسیدگی به کلیه اطوار و نیازهای شخصی سالمند در منزل میباشد.
واحد پرستاری تخصصی
واحد فوق با افتخار اخذ پروانه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آماده ارائه خدماات پرستاری در منزل به شرح زیر در منزل میباشد .
توضیح مهم
نیروهای اعزامی از طرف واحد خدمات شخصی سالمندان به عنوان مراقب سالمند در منزل ، تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در امر درمان را نداشته و در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی میبایست با واحد نرسینگ جهت اعزام پرستاران و پیراپزشکان اقدام گردد .

مراحل اعزام پرستار سالمند در منزل

 

مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم
مرحله چهارم
ابتدا تماس با مرکز اعلام دقیق شرح حال ، شرایط و نیاز سالمند در منزل و انعکاس نحوه عملکرد مرکز و توافق ابتدایی انتخواب نیرو منطبق بر درخواست با توجه به تجربه افراد و سابقه کاری نیروها . اعلام موارد و مشخصات ، مقرر کردن زمانی جهت مصاحبه .اعزام جهت مصاحبه شروع کار نیروی مراقب برای سالمند در منزل چند روز به صورت آزمایشی پس از دوره آزمایشی و به وجو آمدن رضایت سالمند و بستگان از نیروی اعزامی و توافق  طرفین جهت عقد قرار داداقدام میگردد.

 

شرکت پرستاری سالمند در منزل به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما هموطن عزیز

سازمان نظام پرستاری در هیئت دولت با اشاره به "کمک‌بهیاران را برای ارائه خدمات ابتدایی و اولیه در بیمارستان‌ها تربیت می‌کنیم اظهار داشت: بنا داریم برای پرستاران منزل نیز چنین برنامه‌ای طراحی و این نیروها را ساماندهی کنیم و برای آنان گواهینامه‌های معتبر صادر کنیم تا اگر مردم به پرستار نیاز پیدا کردند، بتوانند با سازمان نظام پرستاری تماس گرفته فهرست مراکز معتبر ارائه‌ دهنده خدمات پرستاری را دریافت کنند.
وی با اشاره به دستاوردهای نظام پرستاری از جمله تصویب پنج مطالبه پرستاران در هیئت دولت در تاریخ هشتم خرداد ماه سال جاری، افزود: البته پیگیری مطالبات پرستاران مربوط به چند ماه اخیر نیست و مکاتبه با وزارت بهداشت و همچنین رایزنی با مجلس و هیئت دولت چندین سال در جریان بود تا اینکه سرانجام در دولت دهم به تحقق دست یافت.
میرزابیگی ادامه داد: علی‌رغم اینکه قوانین تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و ارتقای بهره‌وری کارکنان بالینی وزارت بهداشت سال‌ها پیش در مجلس شورای اسلامی تصویب شده بودند اما با موانعی در ابلاغ و اجرا روبه‌رو بودیم، به‌عنوان مثال با وجود گذشت حدود 6 سال از تعریف قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و فراهم بودن تمام مقدمات کار تاکنون هیچ جلسه‌ای با شورای عالی بیمه سلامت تشکیل نشده است.
رئیس سازمان نظام پرستاری با بیان "سرانجام با حضور در هیئت دولت موفق شدیم مطالبات پرستاران را به تصویب برسانیم" بیان کرد: در خصوص تشکیل معاونت پرستاری، این ضرورت به‌ویژه احساس می‌شد ولی نامساعد بودن وضعیت پرستاری و مراقبت از بیماران در بیمارستان‌ها را انکار نمی‌کنیم، اما معتقدیم 70 درصد جمعیت نظام سلامت بدون سیاست‌گذاری و نظارت رها شده بود و باید با تشکیل معاونت پرستاری سامان می‌یافت.
تا قبل از سال 1388 در قالب یک اداره فعالیت می‌کرد و جایگاه و سطحش در معاونت درمان مشخص نبود، گفت: در سال 1388 مشاور امور پرستاری وزارت بهداشت منصوب شد و به‌جای این اداره، رسیدگی به امور پرستاران را به‌عهده گرفت. سرانجام در سال 1389 نیز قائم‌مقام وزیر بهداشت در امور پرستاری منصوب شد.
وی اضافه کرد: نکته جالب اینجاست که قائم‌مقام وزیر بهداشت از نظر ساختار تشکیلاتی زیر نظر معاونت درمان فعالیت می‌کرد و این به خواسته وزیر بهداشت وقت انجام شده بود.
رئیس سازمان نظام پرستاری با اشاره به اینکه وزیر بهداشت مخالف ایجاد معاونت امور پرستاری بود و این مخالفت هنوز هم ادامه دارد، عنوان کرد: معاونت پرستاری را وزیر بهداشت ایجاد نکرد، بلکه این اقدام با دستور مستقیم رئیس‌جمهور انجام شد.
در حال حاضر نیز تمام پست‌های موجود در وزارت بهداشت و درمان از کارشناسان گرفته تا معاونین، پزشک متخصص هستند، عنوان کرد: در شرایط احراز پست‌های مدیریتی وزارت بهداشت بر پزشک متخصص بودن عضو هیئت علمی تأکید شده است، در حالی که عضو هیئت علمی باید دنبال پژوهش و تربیت دانشجو باشد و پزشک متخصص نیز باید در بخش بالینی به امر درمان بیماران مشغول باشد.
وی افزود: وقتی مدیران مجموعه یا به فکر کلاس‌ها و دانشگاه هستند یا رسیدگی به بیمارانشان در مطب و انجام اعمال جراحی، مسلم است که دیگر فرصتی برای فکر کردن به امور مدیریتی و مملکتی ندارند و همین می‌شود که هزینه درمان در سال گذشته به 60 هزار میلیارد تومان می‌رسد.
میرزابیگی ضمن تأکید بر اینکه اکنون وقت آن رسیده است تا معاونت امور پرستاری و سازمان نظام پرستاری هم‌پای هم برای ارتقای کیفی امور پرستاری و اجرای پنج مصوبه اخیر به‌نحو احسن پابه‌پای هم پیش بروند، اظهار کرد: همه پرستاران کشور از این مصوبه‌ها با تمام جان و دل خود محافظت می‌کنند و اگر بنا باشد در آینده احتمال ادغام یا تغییر در این مصوبات مطرح شود، پرستاران سریعاً واکنش نشان خواهند داد.
رئیس سازمان نظام پرستاری همچنین به تصویب صدور پروانه کار پرستاران اشاره کرد و گفت: سال‌هاست که پرستاران بعد از فارغ‌التحصیلی رها می‌شوند و هیچ نهاد خاصی وجود ندارد که برای این گروه به‌صورت ویژه و مستمر دوره‌های آموزشی مدون برگزار کند. این در حالی است که در دنیا سیستم‌های تنظیم‌ کننده علم و مهارت پرستاری همگام با نیاز مردم جامعه و فناوری‌های روز مشغول فعالیت هستند.
وی در ادامه با بیان اینکه صدور پروانه کار پرستاری به‌عهده نظام پرستاری است، از تدوین و ابلاغ آیین‌نامه اجرایی مربوط به صدور پروانه کار پرستاران توسط شورای عالی نظام پرستاری در کمتر از 6 ماه آینده خبر داد.
یکی از اقدامات در دست انجام نظام پرستاری را احیا و ساماندهی طرح مراقبت در منزل توسط پرستاران دانست و گفت: مراکز ارائه خدمات پرستاری در منزل ناشناخته هستند و دیده شده است که متأسفانه برخی افراد که تحت عنوان پرستار به منازل مردم اعزام می‌شوند، مشکلاتی را برای آنها ایجاد کرده‌اند.
رئیس سازمان نظام پرستاری ادامه داد: برخی مؤسسات خدمات پرستاری در روزنامه‌ها آگهی‌هایی تحت عنوان «نگهداری از کودک و سالمند در منزل» منتشر می‌کنند، در صورتی که مهارت‌های لازم را برای انجام پرستاری از این دو گروه حساس و پرخطر ندارند به‌عنوان مثال پرستار باید CPR بداند.
رئیس سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه در حال حاضر پرستاران در چند بیمارستان مشغول فعالیت هستند، اما خدماتی با کیفیت پایین و ناقص ارائه می‌کنند، اظهار کرد: تلاشمان این است که با اجرای تعرفه‌های پرستاری، فعالیت پرستاران را در یک بیمارستان متمرکز کنیم تا پرستار با دریافت حقوق بیشتر، خدمت کیفی ارائه کند.
وی درباره محدود شدن فعالیت پرستاران در یک مرکز پس از اجرای تعرفه‌های پرستاری، اظهار کرد: در قانون ارتقای بهره‌وری نیروهای بالینی، محدود شدن فعالیت پرستاران در یک بیمارستان قید شده است، اما اکنون به‌دلیل کمبود نیرو به‌طور کامل به اجرا درنمی‌آید. اما قطعاً با اجرای تعرفه‌های پرستاری، فعالیت پرستاران تنها در یک بخش محقق خواهد شد.
رئیس سازمان نظام پرستاری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا مطابق تأکید معاون اول رئیس‌جمهور مبنی بر اجرای قطعی تعرفه‌های پرستاری تا پیش از پایان دولت دهم این مهم محقق خواهد شد، عنوان کرد: امیدواریم حداقل این قانون تا قبل از پایان دولت دهم در شورای عالی بیمه سلامت به تصویب برسد، پس از آن خود ما به اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری کمک خواهیم کرد.
وی تأکید کرد: با صدای بلند اعلام می‌کنیم اگر این قانون به‌نفع مردم تمام نشود و نظام سلامت را کارآمدتر نکند، سازمان نظام پرستاری با شهامت از مردم عذرخواهی خواهد کرد.
میرزابیگی در ادامه به تبیین انتظارات جامعه پرستاری از دولت یازدهم پرداخت و عنوان کرد: سازمان نظام پرستاری در جریان انتخابات از هیچ کاندیدای خاصی حمایت نکرد و بعد از انتخاب رئیس‌جمهور نیز جزو نخستین گروه‌هایی بود که به وی تبریک گفت و برای ارائه راهکارها و پیشنهادهایش اعلام آمادگی کرد.
رئیس سازمان نظام پرستاری ضمن تأکید بر اینکه اگر رئیس‌جمهور آینده می‌خواهد در نظام سلامت موفق عمل کند باید سعی کند وزیرش را از میان متخصصان اقتصاد بهداشت انتخاب کند، عنوان کرد: شخصی که بناست امور نظام سلامت را در دست بگیرد، باید بتواند قدرت چانه‌زنی و دریافت حق مردم از سلامت را در دولت داشته باشد. متأسفانه چیزی که اکنون وزارت بهداشت را زمین زده است، عدم توانایی در برقراری یک معادله صحیح میان منابع، درآمد و هزینه‌هاست.
وی با طرح این پرسش که چرا مسئولان وزارت بهداشت از طرح اقتصاد تعاونی غفلت می‌کنند، اظهار کرد: مدیران باید به‌شدت از واگذاری‌های باندی، جناحی، شرکتی و تیمی پرهیز کنند.
میرزابیگی همچنین با بیان اینکه زمزمه‌هایی مبنی بر واگذاری بخش‌های مدیریتی به گوش می‌رسد، عنوان کرد: همان‌گونه که طرح‌هایی نظیر هیئت امنایی شدن بیمارستان‌ها با شکست مواجه شد، واگذاری مدیریت بخش‌های بیمارستانی نیز قطعاً شکست خواهد خورد و ابراز امیدواری کرد که نگاه انحصاری پزشکان به مقوله بهداشت و درمان از بین برود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved