مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

واحد مراقبت  :

44046343

واحد تخصصی درمان درمنزل:

44046131

خصوصی در منزل - مراقبت از افراد مسن به صورت خصوصی

در مراقبت از سالمندان ، مراقبت از خانواده فردی ترین و شدیدترین نوع مراقبت است. افراد سالخورده احساس می کنند که بستگانشان بهتر از آنها مراقبت می کنند و از آنها مراقبت می کنند. با این وجود بسیاری از خانواده ها به دلیل شغل قادر به مراقبت از افراد مسن نیستند. در چنین مواردی به نظر می رسد خانه سالمندان بهترین راه حل است. با این وجود ، روشهای مختلفی وجود دارد که در آن بستگان یا خانواده ها می توانند از سالمندان مراقبت کنند.

اشکال مختلف مراقبت خصوصی

اگر عزیزان یا خانواده 24 ساعت شبانه روز برای ارائه خدمات مراقبت از خانواده در دسترس نباشند ، خدمات مراقبت سرپایی می تواند کمک بزرگی کند. هزینه های این کار معمولاً به طور کامل یا تا حدی توسط بیمه مراقبت طولانی مدت تأمین می شود. اغلب اوقات ، از مراقبت های شبانه روزی 24 ساعته نیز می توان استفاده کرد زیرا خدمات سرپایی فقط به تماس های منزل یا خدمات اساسی برای سالمندان می رسد.
به طوری که مراقب شبانه روزی تحت پوشش قرار می گیرد ، مراقبت 24 ساعته در خانه لحاظ می شود. این به این معنی است که او شبانه روز در محل است و همچنین مراقبت از شب نیز تضمین می شود. یک منبع مراقبت می تواند تضمین شود. اینکه کدام نوع از پرستاری خصوصی مناسب ترین است ، همیشه به میزان نیاز به مراقبت از سالمندان و نیازهای آنها بستگی دارد. بنابراین ، باید از قبل به دقت بررسی شود که کدام نوع مراقبت خصوصی امکان پذیر است و چه میزان حمایت لازم است.

هزینه مراقبت خصوصی چقدر است؟ آیا توانایی پرداخت هزینه پرستاری در منزل را دارید؟

البته پرستاری هزینه دارد. تقریباً در آلمان ، از پرسنل آلمانی ، بی قیمت است.
همه خانواده ها از عهده مراقبت های پرستاری در خانه برنمی آیند ، به همین دلیل تعداد زیادی از خانواده های نیازمند به مراقبت به مراقبت از لهستان یا کشور دیگر اتحادیه اروپا متکی هستند.
در اروپای شرقی ، قیمت مراقبت از داخل چهار دیوار شما ارزان تر است و کارکنان از اروپای شرقی مایل به کار در خارج از کشور با پرداخت هزینه معقول برای ما هستند ، که با استقبال زیادی روبرو می شود و تقاضای زیادی را به دنبال دارد.
مراقبت از فردی که به مراقبت نیاز دارد 24 ساعته و کمک به او کاری نیست. این امر نه تنها به صبر و حوصله و شخصیت اجتماعی نیاز دارد ، بلکه شناخت اصول مراقبت نیز از ضروریات آن است. با این حال ، بسیاری از پرستاران مجبور به انجام فعالیت های پزشکی نیستند ، بلکه فقط خانه سالمند را اداره می کنند. در مورد مراقبت های پرستاری ، بهتر است به دنبال کارکنان آموزش دیده پزشکی باشید که می توانند از لهستان نیز بیایند. مراقبت شبانه روزی بسیار طاقت فرسا است و همچنین پرسنل پرستاری زیادی را می طلبد.

مراقب خصوصی خارجی در خانه

پرستاری خصوصی شغل بسیار فشرده ای است که باید طبق آن در آلمان حقوق دریافت کرد. به همین دلیل ، مردم اغلب به دنبال یک پرستار خارجی از اروپای شرقی هستند که بیشتر یک پرستار در کشور خود است. هزینه ها به دلیل درآمد پایین در کشور خود مقرون به صرفه است و به یک تجربه خاص در مراقبت نیاز است. یک دستیار مراقبت از اروپای شرقی به طور متوسط ​​با 2000 یورو در ماه در دسترس است که به طور قابل توجهی ارزان تر از یک خانه است. هزینه ها را می توان از طریق دولت و بیمه مراقبت طولانی مدت تأمین کرد که این همیشه به سطح مراقبت بستگی دارد. بسته به سطح مراقبت ، بین 244 تا 728 یورو وجود دارد. علاوه بر این ، کمک های مالی و تخفیف مالیاتی نیز امکان پذیر است.
آژانس های استخدام مانند Seniorcare24 با شرکت های منتخب در اروپای شرقی کار می کنند. این سازمان کاملاً از طریق آژانس اداره می شود ، به موجب آن قانون اتحادیه اروپا به کارمندان پرستاری اجازه می دهد تا به طور موقت در آلمان کار کنند. پرسنل پرستاری یا به پروانه تجارت احتیاج دارند و یا اینکه در کشور خود شاغل هستند. مالیات و سایر هزینه ها مطابق با مقررات قانونی در کشور خود ساخته می شوند.

مراقبت های بهداشتی خصوصی در خانه شامل خدمات زیر است:

مراقبت و پشتیبانی از افراد مسن

کمک های خانگی در زمینه پخت و پز ، مرتب کردن ، تمیز کردن و شستن لباس ها

فعالیت های اوقات فراغت مانند پیاده روی ، تئاتر رفتن ، بازی های رومیزی ، دیدار با دوستان و آشنایان

سفر به دکتر

پرستاری خصوصی از اروپای شرقی: عاشقانه خوش دست است

مراقبت های خصوصی از اروپای شرقی در آلمان بسیار محبوب است و نه تنها به دلیل قیمت های بهتر. او به خاطر روحیه خانوادگی اش معروف است. در حالی که انسجام خانوادگی اغلب در اینجا از بین می رود و همه به راه خود می روند ، در لهستان مراقبت از افراد مسن که به کمک نیاز دارند طبیعی است.
کارکنان با عشق و حوصله از افرادی مراقبت می کنند که دیگر نمی توانند به خود کمک کنند و قادر به ایجاد جو خانوادگی هستند که افراد مسن در آن احساس راحتی و احساس امنیت می کنند.
بستگان افرادی که نیاز به مراقبت دارند نیز احساس می کنند در خانه خود هستند ، زیرا آنها می دانند عزیزانشان در دست خوبی هستند.
پرستاری 24 ساعته چه پیشنهادی دارد؟
به اصطلاح سرپرست خصوصی مراقبت های اساسی سالمندان را انجام داده و به کارهای خانه کمک می کند. این شامل توالت صبحانه ، لباس پوشیدن و لباس پوشیدن ، تهیه وعده های غذایی ، نظافت و شستشو است. مراقبت های خصوصی با برنامه روزمره سالمندان سازگار می شود تا مراقبت همیشه متناسب با نیازهای فردی باشد. در صورت تمایل ، کارمندان خصوصی پرستاری نیز در قرارها یا رویدادهای اوقات فراغت ، سالمندان را همراهی می کنند.

پرستار از طریق زندگی مشترک و معاملات روزانه با آنها خیلی زود افراد مسن را می شناسد و به عنوان یک فرد تماس کار می کند. بعید نیست که یک مکان دائمی در خانواده داشته باشد. مراقبت 24 ساعته بسیار فشرده است و همچنین می تواند استرس زا باشد ، به طوری که مراقب بعد از چند ماه با فرد دیگری عوض می شود. اگر همه چیز به طور ایده آل پیش برود ، معمولاً فقط دو پرستار از بزرگتر مراقبت می کنند تا مجبور نباشد مدام به چهره های جدید عادت کند. این امر ایجاد رابطه اعتماد را آسان می کند.

مزایای پرستاری در منزل خصوصی چیست؟

عزیز شما زندگی طولانی تری در خانه دارد

پشتیبانی شبانه روزی

ارزان تر از مراقبان آلمانی

سرگرمی و تنوع در زندگی روزمره

امداد برای اقوام و خانواده

بدون عارضه و قانونی

مراقبت های خصوصی مزایای بسیاری را به همراه دارد ، زیرا امکان مراقبت در محیط آشنا را فراهم می کند. خویشاوندان راحت می شوند. کارهای روزمره بصورت جداگانه با مراقب مورد بحث قرار می گیرد تا مراقبتهای 24 ساعته با مراقبتهای خانوادگی قابل مقایسه باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved