مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

شرکت پرستار خصوصی در منزل

مرکز sos.capital به صورت شبانه روز آماده ارائه خدمات پرستاری در منزل

تعداد سالمندان روز به روز در حال افزایش است بنابراین نیاز است برنامه ریزی مناسب برای تمرکز بر نیازهای آنها در دستور کار دستگاه های متولی قرار گرفته و زیرساخت های لازم فراهم شود البته امکانات فعلی تا حدودی نیازهای این قشر را رفع می کند اما به طور قطع با توجه به افزایش تعداد سالمندان این امکانات به هیچ وجه جوابگو نخواهد بود.
نماینده مردم بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه شرایط مشارکت سالمندان در جامعه باید فراهم شود، افزود: شرایط برای حمایت از سالمندان فراهم نیست به گونه ای که بخش زیادی از آنان از لحاظ اقتصادی به اطرافیان خود وابسته بوده و بخشی نیز تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند از سویی درصدی از آنان نیز بیکار بوده و حقوق بازنشستگی ندارند.
وی ارایه خدمات توانبخشی مناسب و مراقبت در منزل را از نیازهای اساسی زندگی سالمندان دانست و ادامه داد: بیماری های مفصلی، مشکلات کلیوی و عروقی از بیماری های رایج در این دوران بوده این در حالی است بخش زیادی از سالمندان تحت پوشش بیمه قرار ندارند و درمان آنها بدون بیمه پایه و تکمیلی به راحتی امکان پذیر نیست.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با انتقاد از عدم مناسب سازی معابر شهری برای تردد سالمندان، تصریح کرد: متاسفانه زیرساخت های شهری مانند خیابان ها، اماکن عمومی، پارک ها و همچنین مترو و اتوبوس ها نه تنها مناسب تردد سالمندان نیست بلکه برای تردد معلولان و جانبازان هم مناسب سازی نشده و مسئولان شهری به این مقوله مهم توجه نکرده اند در واقع وضعیت معابر و فضاهای شهری به گونه ای باعث خانه نشین شدن سالمندان شده است.
 با توجه به افزایش تعداد سالمندان مراقبت از آنها را امری ضروری است و لازمه مرکز پرستار خصوصی  اگر مدیریت و برنامه ریزی سیاستگذاری مناسب در دستور کار دستگاه ها قرار گیرد سالمندی برای کشور به فرصت تبدیل می شود.

شرکت پرستار خصوصی در منزل|شبانه روزی| - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved