مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

شرکت پرستاری در منزل 

اعزام پرستار خصوصی جهت پرستاری ، مراقبت و نگهداری از بیمار ، سالمند و کودک در منزل با کادری مجرب و مطمئن 44046343 : پاسخگویی شبانه روزی

شرکت پرستاری در منزلشرکت پرستاری در منزل

 کارشناسان بیماری‌های واگیر معتقدند می‌توان با واکسیناسیون در سالمندان از شدت و فراوانی تعدادی از بیماری‌های واگیر مانند کزاز و آنفولانزا کاست.
کارشناسان مرکز خدمات پرستاری در منزل بیماری‌های واگیر در تحقیقی با اشاره به اینکه آنفولانزا بیشتر سالمندان را درگیر می‌کند، یادآور شدند: دستگاه ایمنی ضعیف‌شده سالمندان موجب می‌شود که مبتلا شدن به آنفولانزا برای آنان با پیامدهای بیشتری همراه باشد.
این تحقیق می‌افزاید: واکسن آنفولانزا از ویروس ضعیف شده این بیماری به دست می‌آید که فرد را برای یک سال در برابر همان‌ گونه­ی به‌خصوص ایمن می‌کند.
کارشناسان بیماری‌های قابل پیشگیری در عین حال این ویروس قادر به تغییر و تبدیل به گونه‌های مختلف است از این رو واکسن قادر به ایجاد ایمنی دائمی نیست و باید تزریق واکسن دوره‌ای آن در هر سال تکرار شود.
این پژوهش با بیان اینکه ترجیح داده می‌شود که واکسیناسیون در پائیز انجام شود، خاطرنشان کرده است: بدین ترتیب ایمنی که ظرف ۳-۲ هفته ایجاد می‌شود قبل از وقوع یک اپیدمی به وجود می‌آید. همچنین محدودیت‌های معدودی برای دریافت واکسن وجود دارد که می‌توان به آلرژی واقعی نسبت به تخم‌مرغ و یا یک بیماری حاد در هنگام واکسیناسیون اشاره کرد.
این تحقیق می‌افزاید: خوشبختانه در سال‌های اخیر به لطف واکسیناسیون کودکان بسیاری از بیماری‌های عفونی در کودکی مهار شده‌اند ولی برخلاف بچه‌ها اطلاعات اپیدمیولوژیک در دسترس در مورد بیماری‌های قابل انتقال در سالمندان که بتوان در مورد آنها واکسیناسیون را به کار برد، ناقص و اندک است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved