مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

واحد مراقبت  :

44046343

واحد تخصصی درمان درمنزل:

44046131

 

روز جهانی پرستار هرسال در روز ۱۲ ماه مه به منظور قدردانی از پرستاران در اقصی نقاط جهان گرامی داشته می‌شود.

به این خاطر که زادروز فلورانس نایتینگل پرستار انگلیسی و بنیانگذار حرفه پرستاری مدرن در ۱۲ مه است، این روز به‌عنوان روز پرستار انتخاب شده‌است.در ایران روز تولد زینب (سومین فرزند فاطمه و علی بن ابی‌طالب) روز پرستار و تقدیر از زحمات آنان شناخته می‌شود .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

  بیمارانی که به هر علتی امکان  مراجعه به مراکز درمانی جهت باز کردن گچ شکستگی را ندارند . این مرکز امکان باز کردن گچ را در منزل برای ایشان فراهم مینماید . امروزه برای اتل گیری بیشتر از گچ فایبرگلاس استفاده میشود که شما میتوانید پس از اخذ تایید پزشک جهت باز کردن گچ با این مرکز تماس بگیرید و در سریعترین زمان این خدمات را در منزل دریافت نمایید .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

  گچ های شکستگی اندام بعد از بهبود و گذراندن دوران نقاهت  بیمارباید بازشده و جدا گردد. گچ های شکستگی میتواند از نوع معمولی و یا فایبرگلاس باشد .باز کردن گچ ارتوپدی یا شکستگی نیاز به اره ارتوپدی و تجهیزات مخصوص اینکار دارد و  توسط پزشک یا کادرپزشکی مجرب انجام  میشود تا از اسیب به بیمار و عوارض احتمالی و جانبی ان پرهیز شود . در مواقعی ممکن است به علت سن بالای بیمار ،جابجایی سخت بیمارو یا وزن زیاد و دلایل دیگر نیاز باشد گچ شکستگی بیمار در منزل باز گردد و برای کمک به حل این موضوع مرکز خدمات پرستاری آیدا این خدمات را به بیماران گرامی در منزل ارائه مینماید .باز کردن گچ شکستگی در منزل میتواند برای بیمار کمکی باشد تا از جابجایی بیمار که گاهی کار سخت و پرهزینه ای است جلوگیری نماید . شما میتوانید برای دریافت این خدمت (بازکردن گچ شکستگی) برای بیمار خود با مرکز پرستاری آیدا  به صورت شبانه روزی تماس حاصل فرمایید.وپرسنل این مرکز در اسرع وقت این خدمات را به بیمار شما ارائه خواهند نمود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

مراقبت های دوستانه و با کیفیت نیاز مراقبت از سالمندان در منزل نوع خاصی از خدمات پرستاری است که ظرافت ها و تفاوت های ظریف بسیاری دارد. سالمند در منزل هیچ رازی نیست که با افزایش سن به مراقبت نیاز داشته باشد ، شخصیت اکثر مردم تغییر نمی کند ، ولی نیازهای آنها بنا به توان فیزیکی در سالمندی متفاوت خواهد بود . و یک فرد مسن ، که تحت فشار بیماری است ، از وابستگی به دیگران و ناتوانی در خدمت به خود ناراحت است ، حتی می تواند بسیار تحریک پذیر و بیش از حد حساس شود. بین نیاز به مراقبت از یکی از اقوام در طی سالها و ترتیب زندگی و مسئولیت های کاری آنها ، گاهی اوقات اعضای خانواده در هر دو جبهه شکست می خورند.

ویژگی های مراقبت از سالمندان

مراقبت از سالمندان نیاز به رویکرد و تعهد خاصی دارد. مراقب در منزل یک پرستار واجد شرایط است که می تواند در چنین شرایطی کمک کند. کسانی که با افراد مسن کار می کنند باید بسیار متعادل و خیرخواه ، روانشناسان کاملاً ظریف باشند ، زیرا این کسی است که در آن نزدیکی است و باید به یک دوست مطمئن برای فرد مسن تبدیل شود. اما ، علیرغم این واقعیت که این جنبه روانشناختی برای سالمندان بسیار مهم است ، مراقبت از بستگان سالمند باید توسط کسانی انجام شود که تحصیلات پزشکی دارند. سن باعث سلامتی ما نمی شود و هیچ یک از افراد مسن نمی توانند از سلامتی عالی سربلند شوند ، بنابراین بسیار مهم است که پرستار بداند چگونه در صورت لزوم کمک های اولیه را ارائه دهد ، یا چگونه به بخش کمک کند تا با بیماری موجود کنار بیاید.

چگونه می توان مراقبت از سالمندان را سفارش داد؟

در مرکز ما ، شما می توانید مراقبت از سالمندان را سفارش دهید ، که توسط پرستاران حرفه ای با آموزش پزشکی انجام می شود. همه کارکنان ما افرادی هستند که با دقت انتخاب شده اند و همه شرایط را تا بالاترین درجه برآورده می کنند. ما مسئول کیفیت کار کارمندان خود هستیم ، صداقت آنها را تضمین می کنیم. با تماس با کارمندان مرکز ما می توانید از این گناه خلاص شوید که نمی توانید همیشه با یکی از اقوام سالخورده باشید ، برای کار و خانواده وقت پیدا کنید ، می توانید یک استراحت با کیفیت داشته باشید ، که بر وضعیت روحی-روانی تأثیر مثبت خواهد گذاشت از شما و خانواده تان و همچنین تأثیر مثبتی بر روحیه یک فرد مسن دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

🟡راهنمای توان‌بخشی پس از بهبودی از کووید-۱۹

🔶ترجمه‌ای از یکی از سازمان جهانی بهداشت (WHO) است که تمرین‌ها و توصیه‌هایی برای بزرگسالانی ارائه می‌دهد که به خاطر ابتلا به کووید-۱۹ شدیدا بیمار شده و احتمالا در بیمارستان بستری بوده‌اند و شامل:

🔸مدیریت تنگی نفس
🔸ورزش پس از مرخص شدن از بیمارستان
🔸مدیریت مشکلات مربوط به تکلم
🔸مدیریت خوردن، نوشیدن و بلع
🔸مدیریت مشکلات مربوط به حافظه و تمرکز حواس
🔸مدیریت فعالیتهای زندگی روزمره
🔸مدیریت اضطراب و مشکلات خلق و خو
🔸 چه موقع باید با مراکز پزشکی تماس گرفت

فایل pdf فوق ترجمه سازمان بهداشت جهانی 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved