مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

واحد مراقبت  :

44046343

واحد تخصصی درمان درمنزل:

44046131

خصوصی در منزل - مراقبت از افراد مسن به صورت خصوصی

در مراقبت از سالمندان ، مراقبت از خانواده فردی ترین و شدیدترین نوع مراقبت است. افراد سالخورده احساس می کنند که بستگانشان بهتر از آنها مراقبت می کنند و از آنها مراقبت می کنند. با این وجود بسیاری از خانواده ها به دلیل شغل قادر به مراقبت از افراد مسن نیستند. در چنین مواردی به نظر می رسد خانه سالمندان بهترین راه حل است. با این وجود ، روشهای مختلفی وجود دارد که در آن بستگان یا خانواده ها می توانند از سالمندان مراقبت کنند.

اشکال مختلف مراقبت خصوصی

اگر عزیزان یا خانواده 24 ساعت شبانه روز برای ارائه خدمات مراقبت از خانواده در دسترس نباشند ، خدمات مراقبت سرپایی می تواند کمک بزرگی کند. هزینه های این کار معمولاً به طور کامل یا تا حدی توسط بیمه مراقبت طولانی مدت تأمین می شود. اغلب اوقات ، از مراقبت های شبانه روزی 24 ساعته نیز می توان استفاده کرد زیرا خدمات سرپایی فقط به تماس های منزل یا خدمات اساسی برای سالمندان می رسد.
به طوری که مراقب شبانه روزی تحت پوشش قرار می گیرد ، مراقبت 24 ساعته در خانه لحاظ می شود. این به این معنی است که او شبانه روز در محل است و همچنین مراقبت از شب نیز تضمین می شود. یک منبع مراقبت می تواند تضمین شود. اینکه کدام نوع از پرستاری خصوصی مناسب ترین است ، همیشه به میزان نیاز به مراقبت از سالمندان و نیازهای آنها بستگی دارد. بنابراین ، باید از قبل به دقت بررسی شود که کدام نوع مراقبت خصوصی امکان پذیر است و چه میزان حمایت لازم است.

هزینه مراقبت خصوصی چقدر است؟ آیا توانایی پرداخت هزینه پرستاری در منزل را دارید؟

البته پرستاری هزینه دارد. تقریباً در آلمان ، از پرسنل آلمانی ، بی قیمت است.
همه خانواده ها از عهده مراقبت های پرستاری در خانه برنمی آیند ، به همین دلیل تعداد زیادی از خانواده های نیازمند به مراقبت به مراقبت از لهستان یا کشور دیگر اتحادیه اروپا متکی هستند.
در اروپای شرقی ، قیمت مراقبت از داخل چهار دیوار شما ارزان تر است و کارکنان از اروپای شرقی مایل به کار در خارج از کشور با پرداخت هزینه معقول برای ما هستند ، که با استقبال زیادی روبرو می شود و تقاضای زیادی را به دنبال دارد.
مراقبت از فردی که به مراقبت نیاز دارد 24 ساعته و کمک به او کاری نیست. این امر نه تنها به صبر و حوصله و شخصیت اجتماعی نیاز دارد ، بلکه شناخت اصول مراقبت نیز از ضروریات آن است. با این حال ، بسیاری از پرستاران مجبور به انجام فعالیت های پزشکی نیستند ، بلکه فقط خانه سالمند را اداره می کنند. در مورد مراقبت های پرستاری ، بهتر است به دنبال کارکنان آموزش دیده پزشکی باشید که می توانند از لهستان نیز بیایند. مراقبت شبانه روزی بسیار طاقت فرسا است و همچنین پرسنل پرستاری زیادی را می طلبد.

مراقب خصوصی خارجی در خانه

پرستاری خصوصی شغل بسیار فشرده ای است که باید طبق آن در آلمان حقوق دریافت کرد. به همین دلیل ، مردم اغلب به دنبال یک پرستار خارجی از اروپای شرقی هستند که بیشتر یک پرستار در کشور خود است. هزینه ها به دلیل درآمد پایین در کشور خود مقرون به صرفه است و به یک تجربه خاص در مراقبت نیاز است. یک دستیار مراقبت از اروپای شرقی به طور متوسط ​​با 2000 یورو در ماه در دسترس است که به طور قابل توجهی ارزان تر از یک خانه است. هزینه ها را می توان از طریق دولت و بیمه مراقبت طولانی مدت تأمین کرد که این همیشه به سطح مراقبت بستگی دارد. بسته به سطح مراقبت ، بین 244 تا 728 یورو وجود دارد. علاوه بر این ، کمک های مالی و تخفیف مالیاتی نیز امکان پذیر است.
آژانس های استخدام مانند Seniorcare24 با شرکت های منتخب در اروپای شرقی کار می کنند. این سازمان کاملاً از طریق آژانس اداره می شود ، به موجب آن قانون اتحادیه اروپا به کارمندان پرستاری اجازه می دهد تا به طور موقت در آلمان کار کنند. پرسنل پرستاری یا به پروانه تجارت احتیاج دارند و یا اینکه در کشور خود شاغل هستند. مالیات و سایر هزینه ها مطابق با مقررات قانونی در کشور خود ساخته می شوند.

مراقبت های بهداشتی خصوصی در خانه شامل خدمات زیر است:

مراقبت و پشتیبانی از افراد مسن

کمک های خانگی در زمینه پخت و پز ، مرتب کردن ، تمیز کردن و شستن لباس ها

فعالیت های اوقات فراغت مانند پیاده روی ، تئاتر رفتن ، بازی های رومیزی ، دیدار با دوستان و آشنایان

سفر به دکتر

پرستاری خصوصی از اروپای شرقی: عاشقانه خوش دست است

مراقبت های خصوصی از اروپای شرقی در آلمان بسیار محبوب است و نه تنها به دلیل قیمت های بهتر. او به خاطر روحیه خانوادگی اش معروف است. در حالی که انسجام خانوادگی اغلب در اینجا از بین می رود و همه به راه خود می روند ، در لهستان مراقبت از افراد مسن که به کمک نیاز دارند طبیعی است.
کارکنان با عشق و حوصله از افرادی مراقبت می کنند که دیگر نمی توانند به خود کمک کنند و قادر به ایجاد جو خانوادگی هستند که افراد مسن در آن احساس راحتی و احساس امنیت می کنند.
بستگان افرادی که نیاز به مراقبت دارند نیز احساس می کنند در خانه خود هستند ، زیرا آنها می دانند عزیزانشان در دست خوبی هستند.
پرستاری 24 ساعته چه پیشنهادی دارد؟
به اصطلاح سرپرست خصوصی مراقبت های اساسی سالمندان را انجام داده و به کارهای خانه کمک می کند. این شامل توالت صبحانه ، لباس پوشیدن و لباس پوشیدن ، تهیه وعده های غذایی ، نظافت و شستشو است. مراقبت های خصوصی با برنامه روزمره سالمندان سازگار می شود تا مراقبت همیشه متناسب با نیازهای فردی باشد. در صورت تمایل ، کارمندان خصوصی پرستاری نیز در قرارها یا رویدادهای اوقات فراغت ، سالمندان را همراهی می کنند.

پرستار از طریق زندگی مشترک و معاملات روزانه با آنها خیلی زود افراد مسن را می شناسد و به عنوان یک فرد تماس کار می کند. بعید نیست که یک مکان دائمی در خانواده داشته باشد. مراقبت 24 ساعته بسیار فشرده است و همچنین می تواند استرس زا باشد ، به طوری که مراقب بعد از چند ماه با فرد دیگری عوض می شود. اگر همه چیز به طور ایده آل پیش برود ، معمولاً فقط دو پرستار از بزرگتر مراقبت می کنند تا مجبور نباشد مدام به چهره های جدید عادت کند. این امر ایجاد رابطه اعتماد را آسان می کند.

مزایای پرستاری در منزل خصوصی چیست؟

عزیز شما زندگی طولانی تری در خانه دارد

پشتیبانی شبانه روزی

ارزان تر از مراقبان آلمانی

سرگرمی و تنوع در زندگی روزمره

امداد برای اقوام و خانواده

بدون عارضه و قانونی

مراقبت های خصوصی مزایای بسیاری را به همراه دارد ، زیرا امکان مراقبت در محیط آشنا را فراهم می کند. خویشاوندان راحت می شوند. کارهای روزمره بصورت جداگانه با مراقب مورد بحث قرار می گیرد تا مراقبتهای 24 ساعته با مراقبتهای خانوادگی قابل مقایسه باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

 

آزمایش ویروس کرونا (COVID-19)

برای بررسی اینکه ویروس کرونا دارید یا خیر ، آزمایش  pcr  انجام دهید

برای بررسی اینکه ویروس کرونا (COVID-19) دارید یا خیر ، می توانید آزمایش سواب بدهید.

چه کسی می تواند یک آزمایش رایگان کرونا دریافت  کند

جهت اطمینان از اینکه شما دچار بیماری کرونا sars-covid19  شده اید احتمال دارد عده ای از پزشکان ابتدا از آزمایش خون ویا آنتی بادی ها بنا به تشخیص استفاده کنند ولی بهترین راه آزمایش pcr است .با اینکه در صد خطا همیشه وجود دارد ولی اطمینان بخش ترین روش میباشد .

فقط در صورت اعمال حداقل یکی از موارد زیر می توانید تست pcr انجام دهید:

شما دمای بالایی دارید منظور بالای 37 درجه

شما یک سرفه مداوم دارید ( تک سرفه های خشک وپشت سر هم )

شما حس بویایی یا چشایی خود را از دست داده اید یا تغییر کرده است

پزشک از شما خواسته است

همچنین در صورت داشتن علائم ، می توانید برای فردی که با او زندگی می کنید آزمایش دهید.

اگر به بیمارستان می روید گر قرار است جراحی کنید یا عمل کنید ممکن است لازم باشد آزمایش کنید.

بیمارستان این شرایط را برای شما ترتیب می دهد. اگر سوالی دارید با پزشک خود تماس بگیرید.

شما نمی توانید یک آزمایش رایگان pcr  دریافت کنید مگر اینکه علائمی داشته باشید ، طوری که با بیمه در بیمارستان دولتی بستری شوید .

شما با کسی زندگی می کنید که ویروس کرونا دارد ؟

شما با کسی که ویروس کرونا دارد از نزدیک تماس گرفته اید؟

شما از کشوری با ریسک بالا به ایران آمده اید ؟

شما در حال برنامه ریزی برای ترک کشور هستید ؟

کارفرما یا مدرسه شما از شما خواسته است که یک آزمایش بگیرید ؟

شما می توانید هزینه یک آزمایش خصوصی را پرداخت کنید.

اگر علائمی دارید ، در اسرع وقت آزمایش کنید.

 سایت آزمایشگاه مرکز 7 روز هفته باز هستند. اگر نمی توانید به یک سایت آزمایشی برسید یک کیت تست خانگی سفارش دهید. تا در اسرع وقت همکاران متخصص برای این منظور به منزل شما مراجعه کرده و با اعمال تمام پرتکلهای استاندارد وزارت بهداشت انجام آزمایش کرونا در منزل را به عهده دارند . و در اسرع وقت جواب ازمایش pcr  را به صورت آنلاین در اختیارتان قرار میدهند .

شما باید آزمایش را در 8 روز اول بروز علائم انجام دهید.

در روزهای 1 تا 7 می توانید در یک سایت یا در خانه آزمایش کنید. اگر در هر زمان  تست خانگی سفارش دهید ، این کار را میتوانید به صورت شبانه روزی درخواست کنی .

جهت انجام آزمایش، تست سواپ مولکولی مخاط در منزل میتوانید به صورت شبانه روزی با شماره تلفن واحد مربوطه به شماره  44046085 تماس حاصل فرمائید تا در اسرع وقت کارشناسان مربوطه جهت این منظور به شما مراجعه و آزمایش را انجام دهند و نتیجه را در کمترین زمان ممکن ارائه دهند  .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فیزیوتراپی بیمارانی که دچار ناتوانی و یا کم توانی در قدرت اندام و عضلات بدن شده اند میتواند کمک مهم و شایانی با انها داشته باشد فیزیوتراپی  یک دانش و یک تخصص است که باید توسط کارشناس فیریوتراپی انجام شود فیزیوتراپی و نوع و نحوه و تعداد جلسات ان توسط پزشک تجویز میشود وانجام صحیح و علمی ان میتواند به بیمار از لحاط بهبود فعالیت عضلات و بدن کمک می نماید . گاهی جابجایی بیمار برای انتقال به مراکز فیزیوتراپی کار دشواریست ولی امکان انجام فیزیوتراپی در منزل وجود دارد و کارشناس فیزیوتراپی به منزل بیمار اعزام میشوند واین خدمات در منزل بیمار به ایشان ارائه داده میشود. فیزیوتراپی بیمار در منزل میتواند در کاهش مشکلات سالمندان و بیماران بستری در منزل موثر باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

افرادی که غلظت خون دارند توسط پزشک توصیه میشود فصد خون یا فلبوتومی  باکاهش حجم خون باعث کاهش غاظت خون میشود مقدار فصد خون و تعداد اتجام فصدخون با توجه به مقدار غلظت خون و با توجه به ازمایش بیمار مشخص میشود . عالل غلظت خون میتواند ارث ، داروهای تقویتی ورزشی و مصرف دخانیات بخصوص قلیان باشد . انجام فصدخون باید بهداشتی و با وسایل و تجهیزات استریل انجام گیرد .قبل از انجام فصد خون علایم حیاتی مثل فشار خون چک شود. فصد خون بهتر است در حالت خوابیده انجام شود چون ممکن است بیمار دچار افت فشار خون شود . شما میتوانید برای انجام فصدخون در منزل با شماره تماسهای این مرکز تماس بگیرید و خدمات انجام فصد خون در محل برای شما انجام شود .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فصد خون برای  افرادی که غلظت خون دارند توسط پزشک توصیه میشود فصد خون یا فلبوتومی felebotomy باکاهش حجم خون باعث کاهش غاظت خون میشود مقدار فصد خون و تعداد اتجام فصدخون با توجه به مقدار غلظت خون و با توجه به ازمایش بیمار مشخص میشود . عالل غلظت خون میتواند ارث ، داروهای تقویتی ورزشی و مصرف دخانیات بخصوص قلیان باشد . انجام فصدخون باید بهداشتی و با وسایل و تجهیزات استریل انجام گیرد .قبل از انجام فصد خون علایم حیاتی مثل فشار خون چک شود. فصد خون بهتر است در حالت خوابیده انجام شود چون ممکن است بیمار دچار افت فشار خون شود . شما میتوانید برای انجام فصدخون در منزل با شماره تماسهای این مرکز تماس بگیرید و خدمات انجام فصد خون در محل برای شما انجام شود .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved