مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

واحد مراقبت  :

44046343

واحد تخصصی درمان درمنزل:

44046131

فیزیوتراپی بیمارانی که دچار ناتوانی و یا کم توانی در قدرت اندام و عضلات بدن شده اند میتواند کمک مهم و شایانی با انها داشته باشد فیزیوتراپی  یک دانش و یک تخصص است که باید توسط کارشناس فیریوتراپی انجام شود فیزیوتراپی و نوع و نحوه و تعداد جلسات ان توسط پزشک تجویز میشود وانجام صحیح و علمی ان میتواند به بیمار از لحاط بهبود فعالیت عضلات و بدن کمک می نماید . گاهی جابجایی بیمار برای انتقال به مراکز فیزیوتراپی کار دشواریست ولی امکان انجام فیزیوتراپی در منزل وجود دارد و کارشناس فیزیوتراپی به منزل بیمار اعزام میشوند واین خدمات در منزل بیمار به ایشان ارائه داده میشود. فیزیوتراپی بیمار در منزل میتواند در کاهش مشکلات سالمندان و بیماران بستری در منزل موثر باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

افرادی که غلظت خون دارند توسط پزشک توصیه میشود فصد خون یا فلبوتومی  باکاهش حجم خون باعث کاهش غاظت خون میشود مقدار فصد خون و تعداد اتجام فصدخون با توجه به مقدار غلظت خون و با توجه به ازمایش بیمار مشخص میشود . عالل غلظت خون میتواند ارث ، داروهای تقویتی ورزشی و مصرف دخانیات بخصوص قلیان باشد . انجام فصدخون باید بهداشتی و با وسایل و تجهیزات استریل انجام گیرد .قبل از انجام فصد خون علایم حیاتی مثل فشار خون چک شود. فصد خون بهتر است در حالت خوابیده انجام شود چون ممکن است بیمار دچار افت فشار خون شود . شما میتوانید برای انجام فصدخون در منزل با شماره تماسهای این مرکز تماس بگیرید و خدمات انجام فصد خون در محل برای شما انجام شود .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

فصد خون برای  افرادی که غلظت خون دارند توسط پزشک توصیه میشود فصد خون یا فلبوتومی felebotomy باکاهش حجم خون باعث کاهش غاظت خون میشود مقدار فصد خون و تعداد اتجام فصدخون با توجه به مقدار غلظت خون و با توجه به ازمایش بیمار مشخص میشود . عالل غلظت خون میتواند ارث ، داروهای تقویتی ورزشی و مصرف دخانیات بخصوص قلیان باشد . انجام فصدخون باید بهداشتی و با وسایل و تجهیزات استریل انجام گیرد .قبل از انجام فصد خون علایم حیاتی مثل فشار خون چک شود. فصد خون بهتر است در حالت خوابیده انجام شود چون ممکن است بیمار دچار افت فشار خون شود . شما میتوانید برای انجام فصدخون در منزل با شماره تماسهای این مرکز تماس بگیرید و خدمات انجام فصد خون در محل برای شما انجام شود .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

رادیولوژی در منزل این امکان را به شما میدهد که بدون جابجایی بیمار بخصوص سالمندان گرافی از بیمار گرفته شود و عکسبرداری در منزل از بیمار میتواند به تشخیص شکستگیها و یا سایر مشکلات بیماران در منزل کمک زیادی بکند . دستگاه رادیولوژی پرتابل امروزه این امکان را به پزشکان میدهد که بتوانند به بیماران و سالمندان در منزل خدمات پزشکی بهتری ارائه نمایند. کیفیت عکس دستگاه پرتابل عکسبرداری بستگی به کیفیت دستگاه و مهارت اپراتور ان دارد. رادیولوژی در منزل برای تشخیص شکستگی بخصوص شکستگیهای لگن و فمور و بررسی ریه و شکم و... استفاده میشود.

رادیولوژی در منزل - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

محور وظایف پرستار در منزل

پرستاران و مراقبین سالمندان در منزل خدمات دشخصی داخلی را برای بیماران و خانواده هایشان ارائه می دهند. ویزیت آنها نه تنها به سالمندان  اجازه می دهد تا در آسایش خانه خود باقی بمانند بلکه به مراقبان سالمند در منزل و خانواده آنها نیز کمک می کنند تا از سلامت عزیزان خود مطمئن باشند. آنها با نظارت مرکز خدمات پرستاری در منزل ، برنامه مراقبت از بیماران و سالمندان را در خانه هماهنگ و مدیریت می كنند.

شرح شغل

نیازهای سالمند ، محور وظایف پرستار در منزل  رسیدگی به امور یومیه سالمند 

مراقبت از فعالیتهای روزمره کمک کرده است

حمایت عاطفی  برای بیماران و اعضای خانواده فراهم می آورد

در مورد نیازها و نگرانی ها با پزشکان ارتباط برقرار کنید

انتقال به و از قرار ملاقات های پزشک مورد نیاز.

نظارت بر علائم حیاتی ، واکنشهای دارویی و سلامت عمومی و مراقبت های عاطفی است

مراقب هنگام مراجعه به منزل سالمند ، ابتدا وضعیت سالمند در منزل را ارزیابی می کند ، علائم حیاتی مانند فشار خون را در دست می گیرد و در صورت لزوم مراقبت از زخم بستر او را مدیریت می کند. البته تمام موارد تخصصی میبایست زیر نظر مسئول فنی مرکز پرستاری در منزل انجام پذیرد .

مراقب سالمند در منزل  بهداشت خانه نظافت عمومی محیط سالمند در منزل را هم به عهده دارد. او همچنین میبایست مکرر سالمندان زمین گیر را از بابت نظافت شخصی و زخم بستر برسی نماید . او در مورد شرح حال سالمند در منزل میبایست کاملا آگاه باشد و زمانی که پزشک مرکز خدمات پرستاری در منزل جهت ویزیت دوره ای مراجعه میکند تمام گزارشات را کامل به پزشک ارائه دهد  او  در مورد تغييرات در برنامه مراقبت از بيمار توصيه هایی میبایست در نظر داشته باشد که هنگام مشورت با متخصص مفید باشد . وی با  خانواده که در طی ملاقاتهای وی حضور دارند صحبت می کند و سلایق را در نظر خواهد گرفت ، به نگرانی های آنها گوش می دهد و آنها را در مورد وضعیت بیمار به روز می کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved