مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

واحد مراقبت  :

44046343

واحد تخصصی درمان درمنزل:

44046131

اگرچه ممکن است پذیرش دشوار باشد ، بسیاری از ما بعد از سن 65 سالگی به نوعی کمک مراقبت نیاز خواهیم داشت. ممکن است شما عادت داشته باشید که همه چیز را خودتان انجام دهید ، وظایف خود را با همسر خود تقسیم کنید یا به اعضای خانواده برای کمک جزئی در اطراف کمک کنید. خانه اما هرچه پیرتر می شوید و شرایط شما تغییر می کند ، دور زدن و مراقبت از خود می توانید سخت تر و سخت تر شوید. اگر ایده انتقال به یک جامعه بازنشستگی ، تأسیسات معیشتی یا خانه سالمندان مورد توجه واقع نشود ، خدمات مراقبت از منزل ممکن است بتواند به شما در طولانی مدت زندگی در خانه کمک کند.
خدمات مراقبت از منزل شامل موارد زیر است:
نگهداری از خانه. اجرای یکنواخت یک خانه کار زیادی می کند. اگر ادامه کار سخت نیستید ، می توانید به خدمات خشکشویی ، خرید ، باغبانی ، خانه داری و خدمات دستی مراجعه کنید. اگر در ماندن در بالای صورتحساب و قرارها مشکل دارید ، مدیریت مالی و بهداشت و درمان نیز ممکن است مفید باشد.
حمل و نقل. حمل و نقل مسئله اصلی برای افراد مسن است. شاید شما رانندگی آن را سخت می دانید یا دوست ندارید که شب را رانندگی کنید. دسترسی به قطارها ، اتوبوس ها ، برنامه های reshare ، کاهش تاکسی کرایه و خدمات حمل و نقل ارشد می تواند به طولانی تر شدن استقلال شما و حفظ شبکه اجتماعی شما کمک کند.
اصلاحات خانه اگر تحرک شما در حال محدود شدن است ، اصلاحات در خانه می تواند به آسانی و در دسترس بودن محل زندگی شما پیش برود. اصلاحات می تواند مواردی از قبیل گرفتن میلگردها در دوش ، رمپ ها را برای جلوگیری از به حداقل رساندن یا استفاده از پله ها یا حتی نصب حمام جدید در طبقه همکف داشته باشد.
مراقبت شخصی کمک به فعالیت های زندگی روزمره مانند لباس پوشیدن ، حمام کردن یا تهیه غذا به عنوان مراقبت شخصی یا حضانت نامیده می شود. دستیاران بهداشت منزل می توانند خدمات مراقبت شخصی را ارائه دهند که از چند ساعت در روز تا مراقبت های شبانه روزی محدود باشد. آنها همچنین ممکن است در مواردی از قبیل فشار خون یا ارائه یادآوری دارو کمک محدودی انجام دهند.
مراقبت های بهداشتی. برخی از خدمات بهداشتی و درمانی را می توان در خانه توسط متخصصان آموزش دیده ، مانند کاردرمانی ، کارمندان اجتماعی یا پرستاران بهداشت خانگی ارائه داد. با بیمه یا خدمات درمانی خود بررسی کنید تا ببینید چه نوع پوشش در دسترس است ، اگرچه ممکن است هزینه های دیگری را از جیب خود بپردازید. همچنین می توان مراقبت در منازل در منزل را نیز انجام داد.
برنامه های روزانه برنامه های روزانه یا مراقبت های روزانه بزرگسالان می تواند به شما کمک کند تا در طول روز مشغول فعالیت و معاشرت باشید ، ضمن اینکه استراحتی را برای مراقبان خود فراهم می کنید. برخی از برنامه های مراقبت های روزانه در درجه اول اجتماعی هستند ، در حالی که برخی دیگر خدمات بهداشتی محدودی ارائه می دهند و یا در مواردی مانند آلزایمر در مراحل اولیه تخصص دارند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved