مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

یکی از متخصصین بیماریهای عفونی هشدار میدهد، حتی ماه ها پس از بهبودی از بیماری آنفولانزا، افراد مسن در معرض خطر ابتلا به حمله قلبی، سکته مغزی یا معلولیت، هستند.
همه ما در مورد علل بیماری آنفولانزا سالمند در منزل اطلاعاتی داریم . بدیهی است که تب و احساس ضعف، درد و ناراحتی خواهید داشت . و این بدین دلیل است که این بیماری واکنش التهابی سیستمیک را فعال میکند.
در دو هفته تا یک ماه پس از اینکه شما از آنفولانزا سالمند در منزل  بهبود می یابید، سه تا پنج برابر خطر ابتلا به حمله قلبی افزایش می یابد..همچنین خطر ابتلا به سکته مغزی نیز دو تا سه برابر افزایش می یابد.
هیچکس نمی خواهد که حمله قلبی یا سکته مغزی را تجربه کند، بنابراین با جلوگیری از این بیماری، شما از این واکنش های التهابی جلوگیری می کنید و می توانید از این سکته های مغزی و حملات قلبی جلوگیری کنید.
سالمندان در منزل  بیش از نیمی از بستری های مرتبط با بیماری آنفلوانزای سالمند در منزل  و بیش از ۸۰ درصد مرگ و میر ناشی از آنفولانزا را تشکیل می دهند، بنابراین برای افراد سالخورده مهم است که واکسن آنفولانزا دریافت کنند.
ما اکنون چندین واکسن داریم که به طور خاص برای این بیماری طراحی شده اند و برای استفاده در افراد مسن تر مجاز هستند، بدین دلیل که آنها پاسخ ایمنی بهبود یافته ای در این جمعیت تولید می کنند.
آنفلوانزا بعدا می تواند موجب اتفاقات بدی در سالمندان شود
می تواند فردی را که در جامعه فعال است را تحت تاثیر قرار دهد و آنها را بسیار بیمار کند، اما پس از اینکه فرد بهبود یافت هرگز به همان اندازه ای که قبلا فرد را بیمار کرده است باز نمیگردد.
آنفولانزا می تواند مانند اولین مهره دومینو باشد که ابتدا موجب سقوط دومینو میشود و شروع به سوق دادن بیماران به مقیاس ناتوانی میکند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved