مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

اعزام مراقب در منزل:

44046343

خدمات درمانی درمنزل:

44046131

شرکت پرستاری در منزل           

امروزه تغییر سبک زندگی مردم، کم تحرکی و تغذیه نامناسب منجر به افزایش شیوع بیماری‌های مزمن قلبی عروقی و کلیوی در افراد جامعه شده است.

رشد جمعیت سالمندی و افزایش هزینه‌ها و مشکلات بستری طولانی مدت بیماران در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، نیاز به خدمات مراکز مشاوره و ارائه مراقبت‌های پرستاری در منزل را به‌شدت افزایش داده است.

کاهش مدت اقامت بیماران در مراکز درمانی، کاهش میزان عفونت‌های بیمارستانی، کاهش تعداد موارد بستری بیماران و کاهش هزینه‌کرد بیماران در مراکز درمانی از جمله مزایای توسعه مراکز مراقبت‌های پرستاری است.

شیشه‌گران با بیان اینکه پرستاری در منزل این امکان را فراهم می‌کند که خانواده‌ها از روند بهبودی و ادامه درمان بیمارشان مطلع شوند اعلام داشت: بیمار در منزل و در کنار خانواده از احساس امنیت و آرامش بیشتری برخوردار می‌شود.

یکی از عمده‌ترین مشکلات توسعه مراکز مراقبت پرستاری در منزل در کشور، عدم وجود تعرفه‌های مشخص برای مراقبت‌های پرستاری بود.

با تاکید بر تصویب تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل که با پیگیری معاونت پرستاری و حمایت وزیر بهداشت انجام پذیرفت است این تعرفه‌ها در آخرین جلسه هیئت دولت و پس از تایید شورای عالی بیمه به تصویب رسید.

با بیان اینکه پرستار در خدمات پرستاری در منزل می‌تواند علاوه بر بالین در سطح جامعه برای انواع گیرندگان خدمت و مخاطبان نظام سلامت مثمر ثمر شود تصویب تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل، آغازی نو برای رشد و شکوفایی این مراکز است.

تصویب تعرفه‌های خدمات پرستاری در منزل که جزء اولویت‌ها و شرح وظایف بسیار مهم پرستاران در سراسر دنیا تعریف شده است می‌تواند کمک شایانی در دریافت خدمات بهینه تر و مقرون به صرفه تر برای مردم و نظام سلامت باشد.

با اشاره به اینکه در جهت خدمت رسانی سازمان یافته و علمی در سطح جامعه و منازل، آیین نامه تاسیس مراکز مشاوره و ارائه مراقبت‌های پرستاری در منزل تدوین و ابلاغ شده است این واحد در بیمارستان‌ها، زیر مجموعه مدیریت پرستاری بیمارستان به‌شمار می‌رود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved