مرکز پرستاری S.O.S Capital & AIDA

واحد مراقبت  :

44046343

واحد تخصصی درمان درمنزل:

44046131

شرکت اعزام پرستار در منزل 

مراقبت 24 ساعته ، یا مراقبت سالمند در منزل ، به صورت تمام وقت ' حمایتی است که صبح ، عصر و شب سالمند شما را تحت پوشش خود قرار می دهد ، به این ترتیب که هیچ وقت بدون کمک مورد نیاز خود باقی نخواهید ماند. با مراقبت 24 ساعته ، شما میتوانید اطمینان داشته باشید که همیشه شخصی وجود دارد که بتواند مراقبت های مداوم و حرفه ای منطبق بر سالها تجربه را با بالاترین استانداردها و رضات به سالمند شما ارائه دهد.

سالمند در منزل چه در صبح به مراقبت شخصی نیاز داشته باشید و یا برای دسترسی ایمن به نیازهای شخصی و مراقبت در نیمه شب به کمک نیاز داشته باشد ، تیم متشکل از مراقبان ، هر زمان که بخواهید به آن احتیاجها پاسخگو هستند .

مراقب سالمندان در منزل به عنوان یک جایگزین مستقیم برای مراقبت سالمند و خانه با توجه به پشتیبانی از زندگی می تواند حساب آید ، زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند که مراقبت های 24 ساعته را بر اساس شرایط خود و در راحتی و اطمینان و آشنایی با خانه خود سالمند در منزل دریافت کنید.

مراقبت 24 ساعته در زندگی چگونه کار و چه تاثیری دارد ؟

مراقبت شبانه روزی شامل هر فعالیتی است که شما برای زندگی سالم و شاد باید در خانه با آن پشتیبانی شوید. مراقبان ما می توانند از شما حمایت کنند:

مراقبت های شخصی از جمله شستشو ، لباس پوشیدن و مراقبت از سالمند یا بیمار در منزل

پشتیبانی از تحرک حتی به وسیله بالابر ، کمک های انتقال و کمک های حرکتی

مراقبت از بیماران و سالمندان که دچاد زوال عقل ، پارکینسون و یا سرطان

کمک پزشکی

مشاغل خانگی و باغبانی سبک

خرید یومیه و تهیه غذا

همنشینی و بهزیستی ذهنی

مدیران مراقبت در کنار شما و خانواده شما تصمیم می گیرند که در مورد مناسب ترین رفتار از سالمند شما تصمیم بگیرند و اطمینان حاصل کنند که همه چیز نیازها و ترجیحات شما را برآورده می کند. ایجاد برنامه پشتیبانی از سالمند شما یک روند مشترک دارد به گونه ای که همه چیز بدون توجه به وضعیت سلامتی سالمند شما در منزل متناسب با نیازهای شما خواهد بود.

اگر به مراقبت های 24 ساعته شبانه روزی برای مراقبت های پیچیده تر نیاز دارید ، ممکن است به یک یا دو مراقب نیاز داشته باشید و همچنین از تیم تخصصی پرستاران محلی جهت ویزیت استفاده کنید ، که معافیت های مراقبت از زندگی شما را تحت پوشش قرار می دهد ، پشتیبانی خواهید کرد. بنابراین ، اگر عزیز شما دچار زوال عقل پیشرفته شده و در طول روز به مراقبت مداوم نیاز دارد و در طول شب بیدار می شود ، ما اطمینان خواهیم داد که ما بهترین تیم مراقبان را برای پشتیبانی از آنها داریم که میتوانید با آنها آشنا شوید . در کل مراقب سالمند در منزل به صورت روزمره ها قادر به ارائه مراقبت های متناسب برای آنها هستند.

هزینه مراقبت چقدر است؟

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که وضعیت همه افراد بسیار متفاوت است و بسته های مراقبت از سالمند در منزل و زندگی را طبق نیازهای خاص شما نقل می کنیم. اگر مایل هستید برای خودتان یا یک کارشناس یک جمع بندی موقت را ترتیب دهید ، بهترین کاری که باید انجام دهید این است که امروز با ما تماس بگیرید و یکی از متخصصین مراقبت ما قادر خواهد بود تا در مورد نیازهای مراقبت شما صحبت کند و در مورد هزینه دقیق توضبح دهد

مزایای مراقبت 24 ساعته

مراقبت های شبانه روزی مزایای زیادی دارند ، اما شاید مهمترین جنبه مراقبت شبانه روزی از سالمند در منزل این باشد که همه چیز طبق شرایط شما انجام شود. هیچ وعده غذایی مشخص یا زمان مشخصی برای برخاستن در صبح وجود ندارد. همه چیز به روشی که شما می خواهید و صلیغه دارید ، انجام میشود و هنگامی که می خواهید این اتفاق بیفتد انجام می شود. از دیگر مزایای مراقبت در زندگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پشتیبانی همیشگی

مراقبت از زندگی به معنای این است که شما بطور شبانه روزی پشتیبانی داشته باشید ، بنابراین نیازی نیست که نگران دوره هایی باشید که توسط خودتان یا بدون مراقبت های حیاتی مورد نیاز شما باقی مانده است. حتی هنگامی که سرپرست شما استراحت می کند ، شما هنوز در اختیار تیم مراقبت از ما هستید که از نزدیک با سرپرست اصلی همکاری می کنند و از برنامه ها پشتیبانی میشود . به این ترتیب دیگر نیازی به نگرانی در مورد اختلال در امور روزمره نخواهید داشت زیرا آنها اطمینان حاصل می کنند که مراقبت های شما یکپارچه و به ترجیحات شما انجام می شود.

داشتن پشتیبانی شبانه روزی همچنین به این معنی است که در صورت نیازهای مراقبت های پیچیده مانند استوما ، تغذیه با لوله معده و یا تراکئوستومی ، می توانید در خانه از آن مراقبت کنید. با رعایت نکات کلینیکی باتجربه ، ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که مراقبان زندگی سالمندان شما درستی از پیچیدگی نیازهای مراقبت های بهداشتی شما برخوردار باشند ، به گونه ای که استرس و اضطراب حرکت به خانه سالمندان را نداشته باشید و در عوض ، با خیال راحت و اطمینان از به خانه سالمندتان جهت بازدید بروید .

آرامش مداوم

داشتن یک شخصی مراقب به عنوان سرپرست زندگی و سالمند در منزل در خانه شما به معنای این است که همیشه شخصی را در آنجا داشته باشید تا در صورت نیاز به سالمند شما کمک کند و به نیازهای شخصی از جمله نظافتی و تغذیه برسد . این امر نه تنها به شما آرامش مستمر می بخشد كه همواره از آن مراقبت خواهید كرد ، بلكه می تواند به عزیزانتان اطمینان دهد كه از شما نیز مراقبت می شود.

داشتن یک مشاور در مورد نگهداری سالمند در منزل از طرف یک مرکز خدمات پرستاری معتبر و با تجربه در امر مدیریت نیروهای مراقب و پرستار در منزل میتواند به سلامت بهداشت روانی شما نیز کمک مطابقت کند . شخصیت آنها به معنای این است که شما فقط کسی را ندارید که بتواند به این کارها کمک کند. آنها آنجا هستند که از لحاظ ذهنی و عاطفی نیز از شما حمایت خواهند کرد . اطمینان از مراقبت شخصی ، شامل بهزیستی روانشناختی آنها نیز شامل می شود ، بنابراین داشتن یک مراقب مطمئن و کار با یک شرکت خدمات پرستاری در منزل معتبر می تواند آن عنصر مراقبت شخصی را در همان مکان فراهم کند که نیروی مراقب با شما پس از محک به کارو اخلاق و رفتارش با سالمندتان نزدیک شود .

از استقلال حمایت کرد

در اینجا ما به اطلاع می رسانیم که می خواهیم مشتریان خود را توانمند سازیم و آنها را مطمئن کنیم ، همه کارهای مراقبی را به نحواحسن برای عزیزان آنها انجام دهیم پس مراقبت از سالمندان در منزل را ترقیب میکنیم چون مدتی پس از به وجود آمدن اعتماد شما مارا تبلیغ خواهید کرد . به همین دلیل ما همیشه از شما حمایت خواهیم کرد تا حد امکان راضی باشید ، اولویت های خود را اول قرار دهید و همیشه کارهایی را که می خواهید انجام دهید انجام دهید. بعضی روزها ممکن است مراقب ، سالمند شما را به پارک برده تا حس خوبی داشته باشد در حالی که روزهای دیگر ممکن است بخواهید در خانه استراحت کنید و فیلم مورد علاقه خود را تماشا کند .

هیچ چیز امنیت و آسایش خانه شما را نمی تواند از بین ببرد ، به همین دلیل ما معتقدیم مراقبت درست سالمند در منزل حتما به او امید به رندگی خواهد داد و گزینه بسیار خوبی است. 

شرکت اعزام نیروی مراقب سالمند در منزل 24 ساعته با مجوز رسمی - 5.0 out of 5 based on 3 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

تهران، اتوبان ستاری، روبروی مجتمع تجاری کورش،نبش جواهریان، ساختمان 163، واحد 9

 

تلفن:

      واحد خدمات مراقبتی در منزل    44046343  21 98+

تلفن:

    واحد اعزام پرستار تخصصی و پزشک  44046131  21 98+

 

 © 2017-2018 parastarha.com all right reserved